Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Streda 16.1.2019.
Meniny má Kristína, zajtra Nataša.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - august 2018


Oznam od občana, že jeho kamarát vystúpil pri moste cez rieku Váh z auta, pričom mu povedal, že sa ide hodiť pod vlak. Oznam okamžite preverený hliadkou MsP ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - júl 2018


Oznam krádeže finančnej hotovosti z pokladničky Detského Domova. Šetrením bol zistený hliadkou MsP priestupca, ktorý peniaze nakoniec vrátil ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - jún 2018


Telefonický oznam, že pri prímestskej časti Mikšová sa po ceste II/ 507 pohybuje osoba, ktorá je pravdepodobne pod vplyvom alkoholu a ohrozuje seba i ostatných vodičov ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - máj 2018


Oznam, v ktorom oznamovateľ uviedol,  že na ulici v meste Bytča naháňa nejaká osoba deti. Oznam bol hliadkou preverený, osoba bola príslušníkmi MsP dostihnutá na chodníku ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - apríl 2018


Telefonický oznam od pracovníka strážnej služby smetiska v mestskej časti mesta Bytča, že na smetisku horí odpad a žiadal hliadku MsP aby tam prišla pozrieť.  Po preverení oznamu strážnik uviedol, že požiar je v rozsahu asi 1m x 1 m ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - marec 2018


Oznam od občana mesta Bytča, ktorý uviedol, že pri obchode v meste Bytča sedí na schodoch nejaká osoba, ktorá ma na hlave igelitovú tašku a pravdepodobne fetuje ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - február 2018


Telefonický oznam od pracovníčky stávkovej kancelárie na Námestí  SR, že sa v prevádzke nachádza podnapitá osoba, ktorá sa dožaduje neoprávnene  vyplatenia výhry ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - január 2018


Telefonický oznam od občianky Bytče, že im vo vchode pri výťahu spí neznámy muž. Oznam hliadkou preverený, následne bola zistená totožnosť muža, ktorý uviedol, že vypil nejaký alkohol ... » čítaj viac »