Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Štvrtok 21.1.2021.
Meniny má Vincent, zajtra Zora.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - september 2020


Oznam od oznamovateľa príslušníkom MsP Bytča, ktorý uviedol, že z hrobu na cintoríne v Bytči, ktorý tohto času rekonštruujú niekto ukradol drevený kríž ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - august 2020


Telefonický oznam od občana, že pred svojím domom odchytil voľne pobehujúceho psa. Pes bol následne hliadkou MsP prevzatý  a podľa čipu bol zistený majiteľ psa, ktorému bol pes odovzdaný. Vec riešená ako priestupok... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - jún 2020


Oznam, že v neskorých nočných hodinách prespáva neznámy bezdomovec na pozemku školy a znečisťuje tam priestranstvo. Na základe žiadosti o častejšie kontroly hliadky MsP, sú tieto vykonávané ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - marec 2020


Telefonický oznam od oznamovateľa, ktorý hliadke MsP oznámil, že na Námestí SR sa nachádza neznáma osoba, ktorá má psa a v ruke nôž. Hliadka oznam okamžite preverila, pričom zistila totožnosť osoby. Osoba hliadke MsP uviedla, že má nôž len na okrasu a ide si dať rum ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - február 2020


Telefonický oznam zo záchrannej služby 155 – žiadosť o súčinnosť ohľadne zranenej ženy na autobusovom nástupišti. Po príchode na miesto hliadka MsP zistila, že na mieste sa nachádzala žena, ktorá uviedla, že jej prišlo zle ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - január 2020


Oznam od operačného OOPZ Žilina, že na Ul. S. Sakalovej  pred prevádzkou „Vinotéka“ dochádza k agresívnemu správaniu osôb. Po príchode na miesto sa na Ul. S. Sakalovej  nachádzala skupinka osôb, pričom hliadke uviedli, že sa tam nachádza osoba, ktorá sa agresívne správa ku svojej priateľke, ako aj k ďalším osobám ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - december 2019


Telefonický oznam, že pri pohostinstve v meste Bytča leží na schodoch osoba pod vplyvom alkoholu.  Oznam preverený, na mieste bola zistená totožnosť osoby, ktorá bola z uvedeného miesta vykázaná ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - november 2019


Dňa 02. 11. 2019 – telefonický oznam od predavačky, ktorá uviedla, že v predajni sa nachádza osoba, ktorá požíva alkoholický nápoj a obťažuje ľudí. Oznam preverený, na mieste zistená totožnosť osoby, ktorá bola zjavne pod vplyvom alkoholu ... » čítaj viac »