Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Pondelok 20.1.2020.
Meniny má Dalibor, zajtra Vincent.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - december 2019


Telefonický oznam, že pri pohostinstve v meste Bytča leží na schodoch osoba pod vplyvom alkoholu.  Oznam preverený, na mieste bola zistená totožnosť osoby, ktorá bola z uvedeného miesta vykázaná ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - november 2019


Dňa 02. 11. 2019 – telefonický oznam od predavačky, ktorá uviedla, že v predajni sa nachádza osoba, ktorá požíva alkoholický nápoj a obťažuje ľudí. Oznam preverený, na mieste zistená totožnosť osoby, ktorá bola zjavne pod vplyvom alkoholu ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - september 2019


Telefonický oznam od občana mesta Bytča, že u jeho susedy dochádza k rušeniu nočného kľudu. Oznam preverený hliadkou MsP. Na mieste bola zistená totožnosť osoby, ktorá sedela vonku na lavičke a sama so sebou sa rozprávala... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - august 2019


Anonymný telefonický oznam od občianky, že na ceste v meste Bytča sa stala nehoda, kde auto poškodilo dopravné značenie. Oznam okamžite preverený. Na mieste bola zistená totožnosť osoby, ktorá uviedla, že pri šoférovaní dostala mikrospánok ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - júl 2019


Telefonický oznam od občianky Bytče, že pracovníci, ktorí prevádzajú búracie práce komína v objekte Pivovaru od rána používajú pri búraní búraciu techniku, ktorá vydáva obrovský hluk, čo ju ruší. Oznam preverený, vo veci bolo telefonicky jednané so stavbyvedúcim, ktorý uviedol, že povolenie majú vydané ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - jún 2019


Oznam od občianky mesta Bytča, že na ceste v Hliníku nad Váhom leží osoba pod vplyvom alkoholu. Oznam preverený hliadkou MsP. Na mieste zistená totožnosť osoby. Zranenia nemala žiadne. Následne... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - máj 2019


Zaznamenaný signál na mobilný telefón MsP o narušení objektu ZUŠ v Zámku. Objekt následne skontrolovaný, jeho narušenie ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - marec 2019


Oznam od občana Bytče, že pred strediskom odťahovej služby bolo spozorované vozidlo, ktorého posádka sa pokúsila odcudziť z tam odstaveného vraku motorového vozidla katalyzátor, ktorý odpílili brúskou ... » čítaj viac »