Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Pondelok 25.9.2023.
Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - apríl 2021


Telefonický oznam od občana, že pred budovou OO PZ Bytča sa bijú dvaja muži. Po príchode hliadky MsP  na miesto sa pred budovou nachádzali dvaja muži-bratia, ktorí si  riešili konflikt medzi sebou... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - marec 2021


Vo večerných hodinách boli na jednej z ulíc mesta Bytča spozorované dve osoby, ktoré boli upozornené, že je zákaz vychádzania v čase od 20:00 hod do 01:00 hod. a následne boli odoslané do miest svojich bydlísk, kde ako uviedli sa aj hneď odoberajú. Pri kontrole Námestia SR o 22:23 hod boli obe uvedené osoby spozorované na Námestí SR, kde sedeli na lavičke pri rieke Petrovička a konzumovali alkohol, nemali prekryté dýchacie cesty rúškom, či respirátorom ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - február 2021


Na kamerovom systéme spozorovaná osoba, ktorá spadla z bicykla pred MsÚ  Bytča. Osoba bola silne pod vplyvom alkoholu. Hliadka MsP zistila totožnosť muža, ktorému pomohla vstať a odoslala ho do miesta trvalého bydliska ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - január 2021


Oznam od oznamovateľky, že v penzióne v meste Bytča sa na chodbe nachádza osoba, ktorá rozbíja výťah, rozkopáva dvere a hrubo sa správa. Oznam okamžite preverený, pričom osoba sa nachádzala už v jednom z bytov. Na mieste zistená totožnosť osoby ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - september 2020


Oznam od oznamovateľa príslušníkom MsP Bytča, ktorý uviedol, že z hrobu na cintoríne v Bytči, ktorý tohto času rekonštruujú niekto ukradol drevený kríž ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - august 2020


Telefonický oznam od občana, že pred svojím domom odchytil voľne pobehujúceho psa. Pes bol následne hliadkou MsP prevzatý  a podľa čipu bol zistený majiteľ psa, ktorému bol pes odovzdaný. Vec riešená ako priestupok... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - jún 2020


Oznam, že v neskorých nočných hodinách prespáva neznámy bezdomovec na pozemku školy a znečisťuje tam priestranstvo. Na základe žiadosti o častejšie kontroly hliadky MsP, sú tieto vykonávané ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - marec 2020


Telefonický oznam od oznamovateľa, ktorý hliadke MsP oznámil, že na Námestí SR sa nachádza neznáma osoba, ktorá má psa a v ruke nôž. Hliadka oznam okamžite preverila, pričom zistila totožnosť osoby. Osoba hliadke MsP uviedla, že má nôž len na okrasu a ide si dať rum ... » čítaj viac »