Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Piatok 15.11.2019.
Meniny má Leopold, zajtra Agnesa.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - september 2019


Telefonický oznam od občana mesta Bytča, že u jeho susedy dochádza k rušeniu nočného kľudu. Oznam preverený hliadkou MsP. Na mieste bola zistená totožnosť osoby, ktorá sedela vonku na lavičke a sama so sebou sa rozprávala... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - august 2019


Anonymný telefonický oznam od občianky, že na ceste v meste Bytča sa stala nehoda, kde auto poškodilo dopravné značenie. Oznam okamžite preverený. Na mieste bola zistená totožnosť osoby, ktorá uviedla, že pri šoférovaní dostala mikrospánok ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - júl 2019


Telefonický oznam od občianky Bytče, že pracovníci, ktorí prevádzajú búracie práce komína v objekte Pivovaru od rána používajú pri búraní búraciu techniku, ktorá vydáva obrovský hluk, čo ju ruší. Oznam preverený, vo veci bolo telefonicky jednané so stavbyvedúcim, ktorý uviedol, že povolenie majú vydané ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - jún 2019


Oznam od občianky mesta Bytča, že na ceste v Hliníku nad Váhom leží osoba pod vplyvom alkoholu. Oznam preverený hliadkou MsP. Na mieste zistená totožnosť osoby. Zranenia nemala žiadne. Následne... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - máj 2019


Zaznamenaný signál na mobilný telefón MsP o narušení objektu ZUŠ v Zámku. Objekt následne skontrolovaný, jeho narušenie ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - marec 2019


Oznam od občana Bytče, že pred strediskom odťahovej služby bolo spozorované vozidlo, ktorého posádka sa pokúsila odcudziť z tam odstaveného vraku motorového vozidla katalyzátor, ktorý odpílili brúskou ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - január 2019


Prostredníctvom kamerového systému bolo zistené, že na Ul. S. Sakalovej oproti Poliklinike behá po zamrznutej rieke Petrovička chlapec ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - august 2018


Oznam od občana, že jeho kamarát vystúpil pri moste cez rieku Váh z auta, pričom mu povedal, že sa ide hodiť pod vlak. Oznam okamžite preverený hliadkou MsP ... » čítaj viac »