Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Štvrtok 30.11.2023.
Meniny má Ondrej, Andrej, zajtra Edmund.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - marec 2020

Telefonický oznam od oznamovateľa, ktorý hliadke MsP oznámil, že na Námestí SR sa nachádza neznáma osoba, ktorá má psa a v ruke nôž. Hliadka oznam okamžite preverila, pričom zistila totožnosť osoby. Osoba hliadke MsP uviedla, že má nôž len na okrasu a ide si dať rum. Hliadka MsP osobe nôž odobrala. Následne bolo preverené, či osoba nie je na pátraní. Menovaná osoba sa po poučení hliadkou MsP odobrala preč.

Telefonický oznam od OOPZ Bytča, že v obchodnom dome v Bytči sa má nachádzať opitý muž, ktorý tam robí neporiadok a pravdepodobne aj niečo ukradol. Hliadka MsP oznam okamžite preverila, pričom na uvedenom mieste sa muž už nenachádzal. Zamestnankyne obchodného centra príslušníkom vysvetlili, čo sa udialo a dali popis údajného páchateľa. Šetrením bola zistená totožnosť muža. Hliadka MsP následne zamestnankyne poučila, že ak na kamerovom zázname zistia, že muž niečo z obchodu ukradol, môžu prísť podať oznámenie vo veci krádeže na OO PZ, čo ako uviedli zamestnankyne aj podajú ak zistia, že sa jednalo o krádež.

Oznam, že pri obchode na Námestí SR skupinka osôb prevrátila odpadkový kôš. Oznam okamžite preverený. Na mieste sa nachádzali tri osoby, bola zistená ich totožnosť. Nakoľko odpadkový kôš nebol poškodený a menovaní boli ochotní pozbierať smeti, čo aj urobili, hliadka MsP im rázne dohovorila. Menovaní následne odišli preč z uvedeného miesta.

Anonymný telefonický oznam , že v pohostinstve v Bytči je opitý muž, ktorý sa správa agresívne. Oznam preverený, na mieste bola zistená totožnosť muža, ktorý bol zjavne pod vplyvom alkoholu. Menovaný bol z pohostinstva vykázaný a odoslaný do miesta trvalého bydliska, čo aj urobil.


31.3.2020