Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Štvrtok 30.11.2023.
Meniny má Ondrej, Andrej, zajtra Edmund.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - jún 2020

Oznam, že v neskorých nočných hodinách prespáva neznámy bezdomovec na pozemku školy a znečisťuje tam priestranstvo. Na základe žiadosti o častejšie kontroly hliadky MsP, sú tieto vykonávané.

Telefonický oznam, že po Pšurnoviciach chodia osoby, ktoré žiadajú od občanov vyúčtovanie elektriny. Oznam bol preverený. Na mieste bolo jednané s pracovníkmi firmy, ktorí sa preukázali platnými splnomocneniami. Totožnosť osôb a platnosť splnomocnenia boli overené a boli v poriadku.

Oznam, že okolo pohostinstva v meste Bytča sa pohybuje osoba, ktorá je dezorientovaná.  Oznam okamžite preverený hliadkou MsP. Osoba bola spozorovaná na jednej z ulíc, kde chodila z vchodu do vchodu obytného domu a niekoho hľadala. Následne bola zistená totožnosť osoby, ktorá bola mentálne postihnutá a ušla z domu. Šetrením bolo zistený trvalý pobyt osoby, kde bola hliadkou MsP prevezená a odovzdaná rodine.
 
Oznam od oznamovateľky, že na jednej z ulíc mesta Bytča leží na zemi neznáma osoba. Oznam preverený, na mieste bola zistená totožnosť osoby, ktorá bola zjavne pod vplyvom alkoholu, pričom spadla, následkom čoho mala rozbitú hlavu. Následne bola na miesto privolaná RZP, ktorá si osobu prevzala na ošetrenie.

Príslušníci MsP obdržali sťažnosť od oznamovateľky, ktorá uviedla, že na ulici v meste Bytča pri bytovke parkuje v križovatke motorové vozidlo a bráni vo výhľade cyklistom aj motoristom, čo môže byť pre nich nebezpečné. Lustráciou bola zistená držiteľka uvedeného vozidla, ktorá bola na skutočnosť upozornená. Následne motorové vozidlo preparkovala.


30.6.2020