Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Pondelok 27.9.2021.
Meniny má Cyprián, zajtra Václav.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča od 24. do 30. novembra 2014

Dňa 24.11.2014  obdržala hliadka MsP Bytča  telefonický oznam, že zo Špeciálnej základnej školy v Bytči ušiel jeden žiak. Na základe podrobného opisu žiaka, hliadka hľadaného chlapca našla na autobusovom nástupišti v Bytči a následne bol odovzdaný jeho triednej učiteľke menovanej školy . Matka žiaka bola o výsledku  telefonicky informovaná.

Hliadka MsP Bytča obdržala oznam, že na zemi leží osoba.  Hliadkou bolo zistené, že sa jedná o bezdomovca, ktorý bol silne pod vplyvom alkoholu. Po zistený totožnosti  bol tento hliadkou odoslaný z uvedeného miesta preč.

bezdomovec

Dňa 24.11. 2014 príslušníci MsP Bytča odprezentovali žiakom na ZŠ Lániho prednášku  o pravidlách cestnej premávky a taktiež ich oboznámili s pomôckami potrebnými pri výkone ich práce.

prednáška

Hliadkou MsP Bytča bolo zistené, že v meste Bytča , v okolí garáži je silne znečistená komunikácia od blata . Na túto skutočnosť bo upozornený majster  firmy, ktorá tam prevádzala výkopové práce, ktorý uviedol, že ihneď po skončení práce komunikáciu očistia, čo bolo aj zrealizované.

 

Archív starších udalostí


22.12.2014