Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Pondelok 27.9.2021.
Meniny má Cyprián, zajtra Václav.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča od 1. do 7. decembra 2014

Dňa 1.12. 2014 obdržala hliadka MsP oznam, že na Bottovej ulici pred bytovkou bola osadená dopravná značka /vyhradené parkovisko pre ZŤP/, ktorú niekto úmyselne vyvalil. Oznam bol preverený,  na mieste jednane s oznamovateľkou.  Následne bola vyhotovená fotodokumentácia a overená skutočnosť bola nahlásená do TSMB k osadeniu dopravnej  značky.

poškodená značka

Hliadke MsP bolo oznámené, že na kruhovom objazde  na Hlinickej ulici behá veľký, čiernobiely pes. Oznam bol preverený. Zistilo sa, že ide o väčšieho psa neznámeho plemena. Následne bola zistená majiteľka psa, ktorá si ho prevzala. Uvedená skutočnosť bola riešená na mieste v zmysle zákona.  

Dňa 4.12 2014 bol hliadke MsP nahlásený oznam, že po obchvate sa presúvajú dve osoby nesúce stĺpiky z dopravnej značky. Oznam bol na mieste preverený, kde bola zistená totožnosť osôb, ktoré uviedli, že  stĺpiky z dopravnej značky našli pod mostom v rieke Váh. Následne boli osoby poučené, že nesmú do Kovošrotu odovzdávať takýto materiál. Hliadka oznámila túto skutočnosť na NDS - dispečing, ktorí vyslali pracovníkov a tí si značku prevzali.

Hliadka MsP obdržala telefonický oznam, že v byte na Thurzovej ulici dochádza k hádke medzi mužom a ženou. Oznam bol na mieste preverený, pričom bolo zistené, že obaja  boli značne pod vplyvom alkoholu,  následkom čoho sa pohádali, kričali po sebe a nadávali si, čím značne rušili okolitých susedov. Po príchode hliadky sa situácia na mieste upokojila . Žena bola poučená, že môže podať na svojho druha trestné oznámenie.

Na Námesti Slovenskej republiky bol hliadkou MsP spozorovaný ležiaci muž, ktorý značne krvácal v oblasti hlavy. Poranenému bola  privolaná RZP Bytča, ktorá ho ošetrila a odviezla do NsP v Žiline.

zranená osoba

Archív starších udalostí


22.12.2014