Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Pondelok 27.9.2021.
Meniny má Cyprián, zajtra Václav.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča od 8. do 14. decembra 2014

Hliadkou MsP bola na ulici Stanislava Bíroša pri súkromnom objekte nájdená kára, ktorá bola naložená oceľovým šrotom z ústredného kúrenia. Následne bolo zistené, že na oplotení objektu je odtrhnutý plech a za ním je nachystaný ďalší kovový odpad. O skutočnosti bol telefonický informovaný majiteľ objektu, ktorý sa na miesto činu dostavil a potvrdil, že kovový odpad je z jeho pozemku. Následne  bol hliadkou poučený o tom, že k veci krádeže môže podať oznámenie na MsP alebo OOPZ Bytča.

kára s odpadom

Na základe oznamu bola hliadkou MsP spozorovaná mačka na ul. Sidonie Sakalovej. Mačka bola zakliesnená v riečke Petrovička a nemohla sa dostať na breh. Hliadka MsP mačku vybrala z rieky von a následne si ju  prevzali okoloidúci do starostlivosti.

uviaznutá mačkauviaznutá mačka

Hliadka MsP obdržala oznam, že v obci Pšurnovice pretrvávajú v rodinnom dome nezhody. Oznam bol preverený. Na mieste bolo zistené, že jedna z osôb v rodinnom dome poškodila dvere na pivnici . Skutočnosť bola nahlásená na OOPZ Bytča. Vec v riešení.

Dňa 13.12. 2014 hliadka MsP obdržala oznam, že na Železničnej stanici v Bytči – Hrabovom sa vo vlaku strhla bitka medzi viacerými osobami. Oznam bol následne preverený spoločne s hliadkou OOPZ Bytča. Uvedené skutočnosti sú v riešení.

bitka na ž. st.

Archív starších udalostí


22.12.2014