Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Pondelok 27.9.2021.
Meniny má Cyprián, zajtra Václav.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča od 5. do 12. januára 2015

Hliadka MsP obdržala  anonymný telefonický oznam, že na Štefánikovej ulici v Bytči leží na ceste osoba, ktorá sa nemôže zdvihnúť. Bolo preverené, že osoba je pravdepodobne pod vplyvom alkoholu, neschopná komunikácie. Nakoľko sa osoba začala dusiť vlastnými zvratkami, hliadka privolala RZP, ktorá jej poskytla prvú pomoc a odviezla ju k ďalším úkonom. Následne bola telefonicky  vyrozumená  matka postihnutej osoby.

osoba pod vplyvom alkoholu

Na MsP priviedla majiteľka pedikúry v Bytči malého psíka, ktorý sa pravdepodobne utrhol a ušiel majiteľom. Na základe čipu bol zistený majiteľ, ktorému bol psík vrátený. Zároveň bol upozornený,  aby psa prihlásil do evidencie  MsÚ Bytča, nakoľko ho nemal prihláseného.

zatúlaný pes

Hliadka MsP  pri prechádzaní po štátnej ceste 1/18  spozorovala pri jednej z garáži osobu,  ktorá striekala na stenu garáži obrazy grafitov. Keď osoba zbadala prichádzajúcu hliadku, ihneď z miesta utiekla a stratila sa z dohľadu za protihlukovou stenou. Následne  bola osoba  dostihnutá a na mieste zistená jej totožnosť. Nakoľko sa jednalo o podozrenie  z trestného činu, bola na miesto privolaná hliadka OO PZ.

grafiti


19.1.2015