Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Pondelok 27.9.2021.
Meniny má Cyprián, zajtra Václav.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča od 19. do 25. januára 2015

Hliadka MsP obdržala telefonický oznam, v ktorom oznamovateľ uviedol, že po autobusovom nástupišti  jazdia a skáču na bicykloch traja mladí muži a pritom ohrozujú čakajúcich cestujúcich. Oznam bol preverený. Na mieste boli prichytení traja mladí muži, ktorí jazdili na bicykloch po areáli autobusového nástupišťa a pritom ohrozovali čakajúcich. Bolo im dohovorené hliadkou MsP, aby sa v budúcnosti takéhoto konania vyvarovali. V opačnom prípade budú riešení v zmysle zákona.

bikeri

Operačná pracovníčka Mestskej polície obdržala oznam od oznamovateľky, ktorá uviedla že pri kvetinárstve v meste Bytča sa nachádza na zemi ortuť. Oznam bol preverený, uvedené miesto bolo zabezpečené hliadkou MsP až do príchodu hasičov, ktorí ortuť odstránili.

nebezpečná ortuť

Počas kontroly penziónu Jesienka bola hliadkou MsP spozorovaná na schodišti spiaca osoba.  Následne bolo hliadkou MsP zistené, že sa jedná o miestnu bezdomovkyňu, ktorá bola z objektu vykázaná von.

bezdomovkyňa

Hliadka MsP obdržala oznam od oznamovateľa, že v obci Hliník nad Váhom je otvorená šachta. Oznam bol preverený, na mieste bolo jednané s majiteľom šachty, ktorý uviedol, že  uvedenú šachtu okamžite zabezpečí poklopom.

otvorená šachta


9.2.2015