Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Pondelok 27.9.2021.
Meniny má Cyprián, zajtra Václav.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča od 19. do 25. mája 2014


Hliadka MsP obdržala oznam od RZP, že na ul. S. Sakalovej sa na zemi nachádza nejaký muž. Po príchode na miesto, bolo zistené že osoba je silne pod vplyvom alkoholu a pravdepodobne aj omamných látok ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča od 12. do 18. mája 2014


Hliadka MsP obdržala oznam od oznamovateľa, ktorý uviedol, že do objektu tribúny futbalového oddielu sa niekto v noci vlámal cez vetracie okienko miestnosti WC ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča od 5. do 11. mája 2014


Hliadka MsP obdržala telefonický oznam od oznamovateľky, ktorá uviedla že v budove polikliniky sa pohybuje miestny bezdomovec, ktorý obťažuje pacientov a  žobre peniaze ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča od 28. apríla do 4. mája 2014


Hliadka MsP zaznamenala v uplynulý týždeň priestupok podanie alkoholických nápojov osobe mladšej ako 18 rokov. Osoba bola predvedená na útvar MsP ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča od 22. do 27. apríla 2014


Hliadka MsP obdržala telefonický oznam, v ktorom oznamovateľka uviedla, že v prevádzke „Zmrzlina Jadran“ je neznámy muž, ktorý tam spadol a leží na zemi ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča od 14. do 20. apríla 2014


Hliadka MsP na základe oznamu zdokumentovala natiahnuté káble po stĺpoch verejného osvetlenia. Káble boli natiahnuté bez povolenia MsÚ ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča od 7. do 13. apríla 2014


Hliadka MsP obdržala oznam od oznamovateľky, že jej sused jej nadáva a podozrieva ju, že mu otrávila sliepky ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča od 31. marca do 6. apríla 2014


Pri obhliadke mesta Bytča bola hliadkou MsP spozorovaná osoba ležiaca na lavičke v parku pri gymnáziu ... » čítaj viac »