Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Štvrtok 30.11.2023.
Meniny má Ondrej, Andrej, zajtra Edmund.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - február 2020


Telefonický oznam zo záchrannej služby 155 – žiadosť o súčinnosť ohľadne zranenej ženy na autobusovom nástupišti. Po príchode na miesto hliadka MsP zistila, že na mieste sa nachádzala žena, ktorá uviedla, že jej prišlo zle ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - január 2020


Oznam od operačného OOPZ Žilina, že na Ul. S. Sakalovej  pred prevádzkou „Vinotéka“ dochádza k agresívnemu správaniu osôb. Po príchode na miesto sa na Ul. S. Sakalovej  nachádzala skupinka osôb, pričom hliadke uviedli, že sa tam nachádza osoba, ktorá sa agresívne správa ku svojej priateľke, ako aj k ďalším osobám ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - december 2019


Telefonický oznam, že pri pohostinstve v meste Bytča leží na schodoch osoba pod vplyvom alkoholu.  Oznam preverený, na mieste bola zistená totožnosť osoby, ktorá bola z uvedeného miesta vykázaná ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - november 2019


Dňa 02. 11. 2019 – telefonický oznam od predavačky, ktorá uviedla, že v predajni sa nachádza osoba, ktorá požíva alkoholický nápoj a obťažuje ľudí. Oznam preverený, na mieste zistená totožnosť osoby, ktorá bola zjavne pod vplyvom alkoholu ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - september 2019


Telefonický oznam od občana mesta Bytča, že u jeho susedy dochádza k rušeniu nočného kľudu. Oznam preverený hliadkou MsP. Na mieste bola zistená totožnosť osoby, ktorá sedela vonku na lavičke a sama so sebou sa rozprávala... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - august 2019


Anonymný telefonický oznam od občianky, že na ceste v meste Bytča sa stala nehoda, kde auto poškodilo dopravné značenie. Oznam okamžite preverený. Na mieste bola zistená totožnosť osoby, ktorá uviedla, že pri šoférovaní dostala mikrospánok ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - júl 2019


Telefonický oznam od občianky Bytče, že pracovníci, ktorí prevádzajú búracie práce komína v objekte Pivovaru od rána používajú pri búraní búraciu techniku, ktorá vydáva obrovský hluk, čo ju ruší. Oznam preverený, vo veci bolo telefonicky jednané so stavbyvedúcim, ktorý uviedol, že povolenie majú vydané ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - jún 2019


Oznam od občianky mesta Bytča, že na ceste v Hliníku nad Váhom leží osoba pod vplyvom alkoholu. Oznam preverený hliadkou MsP. Na mieste zistená totožnosť osoby. Zranenia nemala žiadne. Následne... » čítaj viac »