Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Nedeľa 22.9.2019.
Meniny má Móric, zajtra Zdenka.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - október 2017


Preventisti MsP vykonali dňa 09. 10. 2017 prednášku pre žiakov na Základnej škole ul. Eliáša Lániho v Bytči na tému náplne práce mestskej polície ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - september 2017


Oznam od občianky Bytče, že na ulici S. Sakalovej vodič kamióna pri odbočovaní poškodil s kamiónom strešný žľab na dažďovú vodu a lampu verejného osvetlenia ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - august 2017


Telefonický oznam hliadke MsP, v ktorom oznamovateľ uviedol, že v jednej prevádzke dochádza k rušeniu nočného kľudu ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - júl 2017


Oznam od oznamovateľa, ktorý uviedol, že v pohostinstve v meste Bytča pristúpila ku nemu nejaká osoba a začala pýtať peniaze, na čo on uviedol, že jej peniaze nedá, nech si zarobí. Po tomto mu táto osoba začala hrubo a vulgárne nadávať ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - jún 2017


Hliadka MsP Bytča preverovala oznam od občianky Bytče, že jej nejaké  osoby búchajú na okno, ktoré má z ulice.  Po príchode na miesto neboli hliadkou MsP spozorované žiadne osoby ani po preskúmaní blízkeho okolia ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - máj 2017


Na základe telefonického oznamu bolo na jednom z parkovísk v meste Bytča zistené, že leží na zemi neznáma osoba. Preverením oznamu bola zistená totožnosť osoby, ktorá bola silne pod vplyvom alkoholu ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - apríl 2017


Počas kontroly  zistené, že v mestskej časti  Mikšová  je medzi domom a čističkou odpadových vôd pri ceste spadnutý drevený stĺp elektrického vedenia, ktorý drží len na drôtoch ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - marec 2017


Počas kontroly  zistené, že v mestskej časti  Mikšová  je medzi domom a čističkou odpadových vôd pri ceste spadnutý drevený stĺp elektrického vedenia, ktorý drží len na drôtoch ... » čítaj viac »