Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Štvrtok 30.11.2023.
Meniny má Ondrej, Andrej, zajtra Edmund.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - júl 2017


Oznam od oznamovateľa, ktorý uviedol, že v pohostinstve v meste Bytča pristúpila ku nemu nejaká osoba a začala pýtať peniaze, na čo on uviedol, že jej peniaze nedá, nech si zarobí. Po tomto mu táto osoba začala hrubo a vulgárne nadávať ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - jún 2017


Hliadka MsP Bytča preverovala oznam od občianky Bytče, že jej nejaké  osoby búchajú na okno, ktoré má z ulice.  Po príchode na miesto neboli hliadkou MsP spozorované žiadne osoby ani po preskúmaní blízkeho okolia ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - máj 2017


Na základe telefonického oznamu bolo na jednom z parkovísk v meste Bytča zistené, že leží na zemi neznáma osoba. Preverením oznamu bola zistená totožnosť osoby, ktorá bola silne pod vplyvom alkoholu ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - apríl 2017


Počas kontroly  zistené, že v mestskej časti  Mikšová  je medzi domom a čističkou odpadových vôd pri ceste spadnutý drevený stĺp elektrického vedenia, ktorý drží len na drôtoch ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - marec 2017


Počas kontroly  zistené, že v mestskej časti  Mikšová  je medzi domom a čističkou odpadových vôd pri ceste spadnutý drevený stĺp elektrického vedenia, ktorý drží len na drôtoch ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - február 2017


Hliadka MsP spozorovala osobu ktorá vychádzala z areálu Zámku. Táto osoba sa pred hliadkou dala na útek, následne bola dostihnutá a boli u nej nájdené medené plechy ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - január 2017


Hliadka MsP obdržala oznam, že na jednej z ulíc mesta Bytča leží v snehu neznáma osoba. Po preverení oznamu bola zistená totožnosť osoby, ktorá  na uvedenom mieste ležala. Osoba bola zjavne pod  vplyvom alkoholu ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - december 2016


Hliadka MsP obdržala oznam odo oznamovateľa, ktorý uviedol, že na jednej z ulíc mesta Bytča leží na zemi neznáma osoba. Oznam bol okamžite preverený. Na mieste bola zistená totožnosť osoby, ktorá vypila väčšie množstvo alkoholu ... » čítaj viac »