Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Sobota 11.7.2020.
Meniny má Milota, zajtra Nina.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - január 2017


Hliadka MsP obdržala oznam, že na jednej z ulíc mesta Bytča leží v snehu neznáma osoba. Po preverení oznamu bola zistená totožnosť osoby, ktorá  na uvedenom mieste ležala. Osoba bola zjavne pod  vplyvom alkoholu ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - december 2016


Hliadka MsP obdržala oznam odo oznamovateľa, ktorý uviedol, že na jednej z ulíc mesta Bytča leží na zemi neznáma osoba. Oznam bol okamžite preverený. Na mieste bola zistená totožnosť osoby, ktorá vypila väčšie množstvo alkoholu ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - november 2016


Dňa  9.11.2016 o 00,05 hod. žiadosť o spoluprácu  s PZ SR pri preverení narušenia objektu.  Za spolupráce objekt skontrolovaný,  pričom bolo zistené narušenie objektu vypáčením okna na jednej z kancelárií ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - október 2016


Dňa 01.10. 2016 obdržali  príslušníci MsP   oznam  od oznamovateľa,  že na jeho pozemku parkuje  motorové vozidlo, ktoré majiteľ  odmieta preparkovať. Po preverení oznamu  bolo zistené, že medzi oznamovateľom a menovaným  sú dlhoročné majetkové nezhody ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - september 2016


Preventisti MsP vykonali súčinnosť s CVC Bytča pri dopravnej súťaži, ktorá sa konala dňa 09. 09. 2016  na kaplnke ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - august 2016


Hliadka MsP obdržala anonymný telefonický oznam, že na nástupišti v čakárni je osoba značne pod vplyvom alkoholu, ktorá tam fajčí a je vulgárna na iné osoby ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - júl 2016


Hliadka MsP obdržala anonymný telefonický oznam od oznamovateľky že v meste Bytča pod schodami jednej z budov vznikol požiar ... » čítaj viac »


Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - jún 2016


Príslušníci MsP obdržali oznam, v ktorom oznamovateľ uviedol, že na kaplnke sa nachádzajú tri osoby, ktoré sa nevhodne správajú ... » čítaj viac »