Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Pondelok 11.12.2023.
Meniny má Hilda, zajtra Otília.

logo

Autorské predstavenie Slovenského divadla v Londýne pod názvom Extrém [nová norma].

S nádychom satiry i nezbytnej vážnosti inscenácia v pestrej koláži scén a postáv zobrazuje kontrastné pandemické situácie. A hoci sa táto etapa našich životov už môže zdať vzdialená, umelecké spracovanie tvorcov kladie dôraz viac na prežívanie krízy než na samotnú udalosť, čím sa hra stáva nadčasovou a slúži ako zrkadlo na spochybňovanie názorov a vyzve k novým perspektívam.

O divadle:

Slovenské divadlo v Londýne (STL) je divadlo s autorskými inscenáciami na aktuálne témy v slovenskom alebo anglickom jazyku, ktoré umožňuje umelcom zo Slovenska tvoriť vlastné predstavenia v zahraničí. Už niekoľko rokov hrá pre krajanov ale aj britské a medzinárodné publikum v Británii i vo svete.

STL_Bytca_plagat_final.png


8.6.2023
 

Interaktívna show Cirkas

Cirkus.jpg


7.6.2023
 

Polepetko

Polepetko.jpg


5.6.2023
 

Dobrotrh

dobrotrh.jpg


29.5.2023
 

Dobrotrh

dobrotrh.jpg


29.5.2023
 

Pro musica nostra

Medzinárodný deň detí

Untitled-2.png


23.5.2023
 

Festival zdravia

Vážení občania, zdravotná poisťovňa Dôvera vás aj tento rok pozýva na obľúbený Festival zdravia. Už tradične bude plný meraní, poradenstva a zdravého životného štýlu. Rýchlo a najmä zadarmo si preveríte svoj zdravotný stav, skontrolujete hladinu cukru v krvi, či zmeriate hladinu stresu. Čakajú na vás spoľahlivé triky na kvalitnejší spánok, správne cviky na stuhnutú šiju či užitočné typy na zdravé žily. Skúsení odborníci vám poskytnú dôležité informácie ohľadom prevencie onkologických a civilizačných chorôb. Navyše máte možnosť súťažiť o relaxačný wellness pobyt v obľúbených slovenských Kúpeľoch Dudince

Viac informácii na www.festivalzdravia.sk

Pravidlá súťaže

05dovera.jpg

Rozmiestnenie stanov

ROZMIESTNANIE_STANOV_FZ_2023.jpg


9.5.2023