Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Pondelok 25.9.2023.
Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

logo

Bytčiansky región

ZŠ Mieru

zs_mieru.png Na týchto internetových stránkach sa dozviete viac o ZŠ, ktorá sa nachádza na Ulici mieru v Bytči. ZŠ sa zapája do rôznych projektov, o ktorých sa píše aj na ich internetových stránkach. Nájdete tu taktiež rubriky „Učitelia píšu“ a „Žiaci píšu“ a fotogalériu rôznych aktivít, ktoré táto ZŠ vykonáva.

ZŠ Eliáša Lániho

zslaniho.png Základná škola na ulici Eliáša Lániho je najstaršou a druhou najväčšou školou v Bytči. Na informačne bohatých stránkach sú prezentované okrem iného literárne prvotiny žiakov.

Základná umelecká škola Bytča

web_zus.jpg Základná umelecká škola v Bytči je plne organizovaná, poskytuje štúdium v štyroch umeleckých odboroch: hudobnom, výtvarnom, tanečnom a literárno-dramatickom. Na stránkach sa dozviete niečo aj z histórie školy.

Centrum voľného času Bytča

web_cvc.jpg Centrum voľného času (CVČ) Bytča funguje na sídlisku v Bytči. O ich aktivitách i o tom, čo pripravili pre deti v budúcom školskom roku sa dozviete práve na ich stránkach.

Občianske združenie GALZA

galza.jpg Občianske združenie GALZA sa venuje zberateľskej a vydavateľskej činnosti. Vydáva kvartálnik GALZAPRESS. Na stránkach je bohatá fotogaléria.

Gymnázium Bytča

web_gym.jpg Mnoho užitočných informácií o tejto škole vrátane fotoalbumu a videa.

Jazyková škola

sjsbytca.png

Súkromná jazyková škola Bytča ponúka jazykové vzdelávanie pre všetky vekové kategórie v angličtine, nemčine, francúzštine, taliančine, španielčine a ruštine. Kvalifikovaní  lektori, príjemné prostredie, dostupné učebnice, zaujímavé hodiny v rôznych formách kurzov. Ponúkame tiež kurzy šité na mieru a netradičné formy vyučovania hlavne pre deti a mládež.

ABC lingua

abclingua.jpg Vzdelávacia a tlmočnícko-prekladateľská agentúra ABC lingua, s.r.o. Bytča ponúka preklady a tlmočenie bežné, odborné i úradné (s pečiatkou) z a do 19 svetových jazykov, hlavne AJ, NJ, FJ, TJ, ŠJ, HJ, RJ, PJ, BJ a iné. Organizuje jazykové kurzy rôznych úrovní i firemné biznis kurzy a kurzy slovenčiny pre cudzincov.

Inštitút jazykov a vzdelávania Bytča

ijav.png Inštitút jazykov a vzdelávania Bytča je popredná spoločnosť zameraná na poskytovanie kvalitných služieb v oblasti vzdelávania.
Jazykové kurzy
Kurzy účtovníctva a počítačové kurzy
Doučovanie
Úradné a neúradné preklady

Babyburza

Babyburza Bezplatné zverejňovanie inzerátov týkajúcich sa oblečenia pre deti a hračiek.

HK Direct

hk_direct.png Na internetovej stránke horolezeckého klubu DIRECT BYTČA môžete nájsť informácie ohľadom tohto horolezeckého klubu, pripravovaných horolezeckých akciách, bohatú fotogalériu, videá a recenzie na uskutočnené horolezecké výlety. V prehľadných tabuľkách si môžete prezrieť aj históriu uskutočnených pretekov horolezeckých klubov a mnoho iných inf.

Súľov

sulov.png Súľovské skaly sú jednou z najvýznamnejších prírodných lokalít Slovenska. Na týchto internetových stránkach sa dozviete o rozmanitých prírodných úkazoch lokality Súľov a možnostiach turistických výletov či horolezectva. Stránka je obohatená o fotogalériu a videá, prehľadnú mapu a taktiež tu nájdete informácie o možnostiach ubytovania sa v tejto lokalite.

Lamgagungfu

lamgagungfu.png Škola Lam Ga Hung Kuen je jediná škola na Slovensku, ktorá vyučuje kompletný systém juhočínskeho štýlu gungfu nazývaný Hung Ga /Hung Kuen/. Školu má pod patronátom rodina Lam z Hongkongu, u ktorej jej hlavný predstaviteľ Ján Hrankay gungfu študuje.

Mestský hádzanársky klub Bytča

mhkbytca.png Mestský hádzanársky klub Bytča

Tenisový klub Benet LTC

Tenisový klub Benet LTC Stránky tenisového klubu, ktorý má ambície rozvíjať súťažný tenis v meste Bytča a jeho okolí. Už pre deti od 3 ½ do 6 rokov organizuje tenisové škôlky a pre 7 až 9 ročné deti tenisové prípravky. Pre deti zaradené do tenisovej prípravy zabezpečuje celoročný tréningový proces. Klub má vlastné súťažné družstvá mládeže a detí a zverenci každoročne reprezentujú Bytču v súťažiach SsTZ. Ďalej organizuje v tenisovom areáli Benet LTC už niekoľko rokov mládežnícke, celoštátne turnaje jednotlivcov.

30.5.2011