Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Štvrtok 3.12.2020.
Meniny má Oldrich, zajtra Barbora.

logo

V krajine Ježibaby Amandy

V materskej škole na ulici Dostojevského v mesiaci október sa realizoval projekt V krajine ježibaby Amandy. Bol zameraný na posilnenie ochranárskych postojov k prírodnému prostrediu, na odbúranie strachu z tmy a z vymyslených rozprávkových strašidiel.

Nakoľko v tejto situácii nie je možné organizovať spoločné akcie aspoň touto formou sme v rámci spolupráce s rodičmi vyzdobili materskú školu. Rodičia spolu s deťmi  doma vyrobili a priniesli tekvicové strašidielko. Pani učiteľky premenili chodby  na čarovný rozprávkovo-strašidelný dom.

Posledný deň projektu sa pani učiteľky zmenili na „ježibabky“ a pripravili si pre deti bohatý strašidelno–zábavný program na svojich triedach. Celá akcia bola v súlade s hygienicko-epidemiologickými nariadeniami.

 Deti prišli do materskej školy oblečené v kostýmoch „v strašidelnom štýle“ a v tričkách vo farbách jesene. Čakali ich rôzne prekvapenia a  navštívila ich aj  ježibaba Amanda. Deťom za statočnosť nadelila sladučké medovníčky zo svojho domčeka. Deti si za odvahu odnášali domov svietiacu tekvičku a zábavný klobúk s ježibabkou Amandou.

Kolektív MŠ Dostojevského Bytča

1.jpg13.jpg14.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg


23.10.2020