Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 19.10.2021.
Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

logo

Jesienka ako denný stacionár

Jesienka - Zariadenie pre seniorov a denný stacionár v Bytči oznamuje širokej verejnosti, že od 1.9.2013 bude poskytovať sociálne služby i formou DENNÉHO STACIONÁRA.

Táto forma sociálnej služby je v zmysle § 40 z. 448/2008 Z. z. v znení neskorších predpisov, určená pre fyzické osoby, ktoré sú odkázané na pomoc inej fyzickej osoby len na určitý čas počas dňa.

V príjemnom prostredí Jesienky sa o občanov budú starať zdravotnícke asistentky, opatrovateľky, sociálna pracovníčka, rehabilitačná pracovníčka a pracovná terapeutka. Klientom budú k dispozícií zrekonštruované priestory zariadenia, vrátane kaplnky, spoločenskej, rehabilitačnej i ergoterapeutickej miestnosti. V Dennom stacionári sa bude občanom poskytovať okrem pomoci pri odkázanosti na pomoc inej osoby aj pracovnú terapiu a stravovanie.

Bližšie informácie k prijatiu do Denného stacionára Vám podá Mgr. Kmeťová osobne v Jesienke alebo na tel. č. 0948 062 637.

 

Jesienka ako denný stacionárJesienka ako denný stacionárJesienka ako denný stacionárJesienka ako denný stacionárJesienka ako denný stacionár


5.8.2013