Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Piatok 1.12.2023.
Meniny má Edmund, zajtra Bibiána.

logo

Otázky a odpovede zverejnené 15.1.2013

Anton Laurenčík
Prečo ja môj brat musíme platiť parkovanie v areáli TS keď tam máme svoje firmy, nikto ostatný a nikde inde sa parkovanie neplatí
ďakujem za odpoveď.


Odpoveď
Firma AL s.r.o. a firma LUTOBY s.r.o. majú s TS uzatvorené zmluvy o prenájme parkovacích miest, na základe ktorých platia prenájom na 2 parkovacie miesta, ktoré využívajú na parkovanie svojich vozidiel v areáli TS.
Ak uvedené firmy nechcú využívať parkovacie miesta v areáli TS a budú parkovať mimo areálu, je nutné postupovať podľa uzatvorenej zmluvy.
Podľa overených informácii, žiadne ďalšie firmy nemajú s TS uzatvorenú zmluvu a tým ani nevyužívajú priestory na dlhodobé parkovanie.

--------------------------------------------------------

Milan Ovseník
Prosím o zverejnenie aktuálnej informácie o fungovaní a dobe prevádzky ľadového klziska na ihrisku pre verejnosť. Počas mrazivých období som už tri krát navštívil ihrisko, ktorého brána však bolo vždy zavretá. Na koho sa mám v takomto prípade obrátiť? Ďakujem za odpoveď

Odpoveď
Ďakujem za Vaše upozornenie. V priebehu budúceho týždňa budú na web stránke uvedené aktuálne informácie o dobe prevádzky ľadového klziska pre verejnosť.

--------------------------------------------------------

Lukáš Hraboš
Dobrý deň,
chcel by som sa informovať akým štýlom prebieha zimná údržba komunikácii v našom meste. Musím skonštatovať, že v porovnaní s minulými rokmi sa údržba zhoršila a to hlavne na miestnych komunikáciach. Chodníky sú pravidelne čistené, ako som si všimol, tak sa kúpilo aj nové vozidlo na ich údržbu, ale cesty pre vozidlá sú neudržiavané - aspoň tak pôsobia. Je na nich vysoká vrstva kašovitého snehu a to znemožňuje ich normálne používanie. Preto by som sa chcel informovať, či viete o tomto probléme a ak nie, či neplánujete prehodnotiť túto situáciu.
Ďakujem


Odpoveď
Dobrý deň,
TSM Bytča vykonávajú zimnú údržbu v meste Bytča v rámci svojich možností, ako technických
tak personálnych.
Nakoľko ste neuviedol presne dátum a konkrétnu komunikáciu, ktorá nebola ohrnutá, TS nevedia k uvedenému
zaujať stanovisko.
V prípade nespokojnosti so zimnou údržbou je potrebné okamžite telefonicky oznámiť Technickým službám,
ktoré promtne zareagujú na danú situáciu.
Primátor mesta taktiež vykonáva kontrolu údržby komunikácií a zistené nedostatky riešil s vedúcim TS. Ďakuje za Váš podnet. Napriek technickému vybaveniu bude apelovať na pracovníkov TS, aby boli komunikácie upravené.


15.1.2013