Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Nedeľa 29.1.2023.
Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

logo

Neničme zeleň

Neničme zeleň

Príroda je pre nás všetkých veľmi dôležitá. Určite každého z nás teší, keď vidí okolo seba krásnu prírodu, udržiavané prostredie a nie zdevastované mesto. Keďže primátora mesta Bytča zaujíma naše životné prostredie snaží sa preto spraviť čo najviac. Či už veľmi peknou a zaujímavou výsadbou mesta, zveľaďovaním a vytváraním nových parkov pre deti a mládež a oddychových zón. » čítaj viac »


PREVENCIA

Všetky vyspelé štáty si uvedomujú nutnosť prevencie ako prostriedku pozitívneho pôsobenia na verejnosť. Preto je preventívno-výchovná činnosť neoddeliteľnou súčasťou práce bytčianskej mestskej polície ktorou sa zaoberajú jednotliví príslušníci. Základom ich práce je predovšetkým cielene oslovovať deti a mládež prostredníctvom metodicky spracovaných preventívnych projektov so zameraním na bezpečné chovanie, sociálno-patologické javy  základy právneho vedomia, bezpečný pohyb v cestnej premávke a prevencie úrazov.

Preventisti Mestskej polície Bytča rovnako ponúka širšie spektrum preventívnych aktivít, smerujúcich k širokej verejnosti. Jedná sa hlavne o prezentáciu Mestskej polície na rôznych spoločenských akciách, občianskymi združeniami, či inými organizáciami.

Jednotlivé projekty sú rozdelené podľa vekových skupín nasledovne:
Materské školy
Základné školy I. stupeň
Základné školy II. Stupeň
Stredné školy – Gymnáziá

Témy jednotlivých projektov:
Bezpečné chovanie
Dopravná výchova a zdravoveda
Ochrana osôb a majetku
Sociálno-patologické javy


18.5.2011