Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Štvrtok 19.9.2019.
Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

logo

Neničme zeleň

Neničme zeleň

Príroda je pre nás všetkých veľmi dôležitá. Určite každého z nás teší, keď vidí okolo seba krásnu prírodu, udržiavané prostredie a nie zdevastované mesto. Keďže primátora mesta Bytča zaujíma naše životné prostredie snaží sa preto spraviť čo najviac. Či už veľmi peknou a zaujímavou výsadbou mesta, zveľaďovaním a vytváraním nových parkov pre deti a mládež a oddychových zón. » čítaj viac »


PREVENCIA

Všetky vyspelé štáty si uvedomujú nutnosť prevencie ako prostriedku pozitívneho pôsobenia na verejnosť. Preto je preventívno-výchovná činnosť neoddeliteľnou súčasťou práce bytčianskej mestskej polície ktorou sa zaoberajú jednotliví príslušníci. Základom ich práce je predovšetkým cielene oslovovať deti a mládež prostredníctvom metodicky spracovaných preventívnych projektov so zameraním na bezpečné chovanie, sociálno-patologické javy  základy právneho vedomia, bezpečný pohyb v cestnej premávke a prevencie úrazov.

Preventisti Mestskej polície Bytča rovnako ponúka širšie spektrum preventívnych aktivít, smerujúcich k širokej verejnosti. Jedná sa hlavne o prezentáciu Mestskej polície na rôznych spoločenských akciách, občianskymi združeniami, či inými organizáciami.

Jednotlivé projekty sú rozdelené podľa vekových skupín nasledovne:
Materské školy
Základné školy I. stupeň
Základné školy II. Stupeň
Stredné školy – Gymnáziá

Témy jednotlivých projektov:
Bezpečné chovanie
Dopravná výchova a zdravoveda
Ochrana osôb a majetku
Sociálno-patologické javy


18.5.2011