Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 7.7.2020.
Meniny má Oliver, zajtra Ivan.

logo

Oznamy

  • Oznamujeme občanom, že mostík cez rieku Petrovičku, pri ulici Fraňa Kráľa je z technických príčin uzatvorený (z dôvodu opravy). Upozorňujeme občanov, aby tadiaľ neprechádzali.


  • V súvislosti s hrozbou šírenia nového koronavírusu COVID - 19 Ministerstvo vnútra SR Odbor prevencie kriminality kancelárie ministra vnútra upozorňuje, že na území boli Slovenska zaznamenané nové prípady podvodov na senioroch. Neznáme osoby kontaktujú telefonicky, ale aj osobne seniorov s požiadavkou zmerania teploty, ponuky pochybných farmakologických prípravkov a iné, čím chcú zneužiť súčasnú situáciu vo svoj prospech. Seniorov je nutné upozorniť na tieto nové praktiky podvodníkov (napr. prostredníctvom internetovej stránky alebo miestneho rozhlasu). V prípade, ak by boli svedkami obdobného konania, je potrebné ich informovať, aby kontaktovali políciu č. 158. Klienti sa v súčasnosti môžu obrátiť na Informačnú kanceláriu v Žiline v čase od 8:00 – 11:00 hod. (v čase osobnej prítomnosti zamestnancov), telefonicky (041/511 74 25) alebo prostredníctvom LiveChatu na www.prevenciakriminality.sk.

 

icopdf Potraviny online (PDF, 123 KB)

 

icopdf Oznam - odkázaní občania (PDF, 120 KB)

 

  • Mesto Bytča oznamuje občanom, že uzatvorilo detské ihriská na svojom území ako aj v prímestských častiach. Zákaz používania sa vzťahuje aj na exteriérové fitnes prvky umiestnené „Na kaplnke“. Žiadame občanov, aby dodržiavali tento zákaz a aby sa tam kolektívne nestretávali. Ďakujeme.


  • Mesto Bytča oznamuje svojim občanom, najmä občanom prímestskej časti Hrabové, že obdržalo od ŽSR – železníc Slovenskej republiky informáciu o uzávierke nadjazdu v Hrabovom t.j. vjazd do Predmiera bude možný jedine z Maršovej. Jedná sa o realizáciu výmeny odvodňovacieho žľabu Bytča-Hrabové. Uzávierka sa začne 6. apríla 2020 a jej ukončenie sa predpokladá 16.4.2020.

18.3.2020