Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Štvrtok 2.2.2023.
Meniny má Erik, Erika, zajtra Blažej.

logo

Športový deň detí s rodičmi v Pšurnoviciach

Dňa 16.6.2012 sa na ihrisku TJ Pšurnovice uskutočnil  1. ročník „Športového popoludnia“ pri príležitosti Dňa otcov a Dňa rodiny. Stretnutie otvorila a všetkých milo privítala M. Trulíková, príhovor predniesla riad. MŠ Mgr. Macangová. Všetkým deťom a rodičom sa prihovorili primátor M. Minárčik a poslanec J. Lovás. Deti z MŠ piesňami, básničkami a tančekmi potešili svoje mamičky a oteckov a ženy zo speváckej skupiny rozospievali všetkých prítomných. Po peknom úvode sa začalo súťažiť. Každý zo súťažiacich sa mohol zhostiť športovej disciplíny, ktorá mu bola blízka - bolo z čoho vyberať. Najväčším zážitkom pre deti bolo posedieť si a všetko vyskúšať v policajnom aute. Nikto neodchádzal sklamaný, pretože každému sa ušla odmena.
Spokojní z pekne stráveného dňa sme sa rozišli a tým, ktorým ostali ešte sily a dobrá nálada pokračovali spevom a tancom do neskorých večerných hodín.
Ďakujeme TJ, DHZ, ÚŽS, ktorí pripravili toto milé popoludnie a J. Čebekovi, ktorý sponzorsky prispel.
Tešíme sa opäť o rok.

Športový deň v PšurnoviciachŠportový deň v PšurnoviciachŠportový deň v PšurnoviciachŠportový deň v PšurnoviciachŠportový deň v PšurnoviciachŠportový deň v PšurnoviciachŠportový deň v Pšurnoviciach


18.6.2012