Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Streda 19.1.2022.
Meniny má Drahomíra, zajtra Dalibor.

logo

Spisovateľka Táňa Kelleová-Vasilková v Mestskej knižnici v Bytči

Dňa 14.5.2013 sa uskutočnila v Mestskej knižnici V Bytči beseda a autogramiáda s pani spisovateľkou Táňou Kelleovou-Vasilkovou. Spisovateľku a všetkých prítomných privítala Ľubica Raždíková.

Na besede sa zúčastnili ženy mladšieho ale aj staršieho veku, ktoré zaujalo rozprávanie spisovateľky o písaní, inšpirácii a knihách. Pani Vasilková predstavila svoju novinku, ktorá je už jej 26. knihou. Kniha má názov Liek na smútok. Na záver za všetkých poďakoval  a odovzdal kyticu kvetov prednosta Mestského úradu Bytča Mgr. Andrej Gallo, M.B.A.

 

kniznicabytca.webnode.sk

Spisovateľka Táňa Kelleová-Vasilková v Mestskej knižnici v BytčiSpisovateľka Táňa Kelleová-Vasilková v Mestskej knižnici v BytčiSpisovateľka Táňa Kelleová-Vasilková v Mestskej knižnici v BytčiSpisovateľka Táňa Kelleová-Vasilková v Mestskej knižnici v BytčiSpisovateľka Táňa Kelleová-Vasilková v Mestskej knižnici v BytčiSpisovateľka Táňa Kelleová-Vasilková v Mestskej knižnici v BytčiSpisovateľka Táňa Kelleová-Vasilková v Mestskej knižnici v BytčiSpisovateľka Táňa Kelleová-Vasilková v Mestskej knižnici v BytčiSpisovateľka Táňa Kelleová-Vasilková v Mestskej knižnici v BytčiSpisovateľka Táňa Kelleová-Vasilková v Mestskej knižnici v Bytči


31.5.2013