Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Pondelok 21.5.2018.
Meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliana.

logo

Tanečná gala show

Dňa 14. 06. 2017 sa v dome kultúry v Bytči konala záverečná tanečná gala show odboru SZUŠ YAMAHA , ktorú si nenechala ujsť rodina ani priatelia tanečníkov. V tejto gala show sa nám predstavilo so svojimi pesničkami a tancami dokopy 90 žiakov pod vedením Karin Holešovej. Mali sme možnosť vidieť 26 choreografií zameraných prevažne na moderné, scénické a disco tance, ale aj spoločenské a ľudové tance. Hosťom tohto rytmického a dobre naladeného programu boli aj tanečníci z folklórneho súboru Rozsutec , ktorí túto show spestrili a pripomenuli nám naše ľudové tradície a bohatstvo, ktoré máme.

Priestory kultúrneho domu boli plné mladých, a talentovaných ľudí . Svedčí o tom aj ich šikovnosť, ktorú predvádzajú počas roka na rôznych tanečných súťažiach,na ktoré aktívne chodia. Vidieť sme ich mohli napríklad v Bratislave,Brne, Žiline ,Zvolene….

,,Ďakujem pánu primátoovi Miroslavovi Minarčikovi za podporu podujatia, všetkým účinkujúcim a aj skvelému publiku, ktoré neustále povzbudzovalo svoje ratolesti“ povedala v závere Karin Holešová.

Text: Kristína Valušiaková

h0.jpgh1.jpgh2.jpgh3.jpgh4.jpgh5.jpgh6.jpgh7.jpgh8.jpgh9.jpg


15.6.2017