Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Nedeľa 24.6.2018.
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš.

logo

Bytčianske kultúrne leto odštartovalo

Deti a rodičia sa už tešia na leto a mesto Bytča si pripravilo bohatý kultúrny program, ktorý má osloviť všetky vekové skupiny.

V piatok 30. júna odštartovalo na námestí Bytčianske kultúrne leto so začiatkom o 19 tej hodine.

Slovensko je plné mladých hudobne nadaných ľudí. Pozvanie prijali a predstavili sa hudobné kapely ako novovzniknutá skupina No One z Topoľčian zložená zo šiestich hudobníkov, ktorí milujú najmä rock.

Hudobná skupina Bezpochýb veselá kopa mladých chalanov, hrajú modernú muziku pre mladých ľudí, ktorú predstavili aj bytčianskym fanúšikom.

Krv v žilách rozprúdil aj Peter Bažík, mladý slovenský spevák, skladateľ, multi-inštrumentalista, ktorému sú blízke tóny rockovej hudby a publikum ožilo aj vďaka hudobnej skupine Elán Tribute. Hudobníci s pozitívnym vzťahom k skupine Elán, ktorí s obľubou ineterpretujú jej repertoár, pričom sa jej tak snažia vyjadriť úctu a tak Elán Tribute uzavrela úspešné zahájenie Bytčianskeho kultúrneho leta.

Ak budete počas prázdninových mesiacov tráviť čas v našom meste Bytča, je pre vás pripravené množstvo hudobných podujatí, ktoré sa budú konať na námestí počas vikendových nedieľ.

Námestie ožije vďaka stretnutiu heligonkárov a aj tento rok budú znieť tóny dychových hudieb ako DH Predmierčanka, DH Hrabovanka, DH Kolárovičanka.

Text a foto: Kristína Valušiaková

otvorenie_kul._leta_20171.jpgotvorenie_kul._leta_20175.jpgotvorenie_kul._leta_201710.jpgotvorenie_kul._leta_20172.jpgotvorenie_kul._leta_20173.jpgotvorenie_kul._leta_20174.jpgotvorenie_kul._leta_20176.jpgotvorenie_kul._leta_20177.jpgotvorenie_kul._leta_20178.jpgotvorenie_kul._leta_20179.jpg


4.7.2017