Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Nedeľa 24.6.2018.
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš.

logo

LETNÝ HOKEJBALOVY TURNAJ V BYTČI

V Bytči sa uskutočnil v poradí štvrtý ročník hokejbalového turnaja o pohár primátora mesta. Počas dvoch dní a to 19.-20. augusta 2017 si desiatky hráčov zmeralo sily na hokejbalovom ihrisku v Bytči, kde ich ochotne povzbudzovali nadšení diváci.

Turnaj oficiálne otvoril a ukončil primátor mesta Bytča pán Miroslav Minárčik , ktorý privítal všetkých účastníkov a hráčom poprial veľa športových úspechov.

Turnaja sa zúčastnilo 10 družtiev a to Bytčiansky hokejbal tvorený družstvami ako Orange, Šmolkovia a Plevník. Ďalšie družstvá boli z miest Čadca, Kysucké Nové Mesto, Skalité a Martin.

Víťazom sa stal Sparavs Kysucké Nové Mesto, na druhom mieste sa umiestnilo družstvo z Martina a tretie miesto obsadilo družstvo z Považskej Bystrice. Najlepšie z našich obstáli Šmolkovia, ktorí sa tento rok umiestnili na 5. mieste.

Primátor mesta pri oceňovaní poďakoval všetkým účastníkom za fair-play zápasy aj napriek snahe všetkých o víťazstvo. Ocenené boli všetky tímy, tiež boli odovzdané ceny za individuálne výkony.

„ Na záver chcem poďakovať Petrovi Bystrianskemu , rodinným príslušníkom, Šmolkom za prípravu podujatia. Po všetkých stránkach vrátane občerstvenia. Bolo to na profesionálnej úrovni. Veľký podiel na zdarnom priebehu mal aj Jaroslav Macek" povedal primátor mesta Bytča pán Miroslav Minarčik.

„Verím , že sa nám podarilo ukázať kvalitné športové výkony a s účasťou turnaja sme spokojní. Opäť sme dokázali, že hokejbalová liga sa oplatí držať" dodal jeden z hlavných organizátorov Peter Bystriansky.

 

Text: Kristína Valušiaková

Foto: Veronika Bajzová

hokejbalovy_turnaj_20170.jpghokejbalovy_turnaj_20171.jpghokejbalovy_turnaj_201710.jpghokejbalovy_turnaj_20173.jpghokejbalovy_turnaj_20174.jpghokejbalovy_turnaj_20175.jpghokejbalovy_turnaj_20176.jpghokejbalovy_turnaj_20177.jpghokejbalovy_turnaj_20179.jpg


23.8.2017