Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 25.9.2018.
Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

logo

24 Športových akadémií Mateja Tótha na celom Slovensku. Základná škola v Bytči na Ul. E. Lániho je jednou z nich.

Olympijský víťaz a majster sveta Matej Tóth spúšťa celoslovenský detský projekt Športová akadémia Mateja Tótha, ktorej je O2 hlavným partnerom. Vďaka úspešnému projektu získala Základná škola na Ulici Eliáša Lániho grant na športový program v réžii Mateja Tótha a jeho profesionálnych trénerov.
Tím trénerov a odborníkov, vypracovali metodiku a súbor cvičení, ktoré podnecujú výkonnostný rast, ale hlavne dbajú na kvalitu pohybu, zdravý vývoj dieťaťa a celkovú radosť z pohybu. Tréningový program akadémie sa opiera o inovatívne metódy, v ktorých tvorcovia programu skĺbili najnovšie poznatky zo športového tréningu detí s poznatkami z fyzioterapeutie, vývojovej kineziológie a detskej psychológie.
Jedinečný športový krúžok bude v škole k dispozícii bezplatne pre 20 detí mladšieho šk. veku v trvaní 1 školského roka.
Vo štvrtok 5. októbra 2017 navštívil osobne Matej Tóth Základnú školu na Ulici Eliáša Lániho v Bytči a symbolicky odovzdal víťazný grant O2 – Dobrý beh. Prostredníctvom plakety, na ktorej je odtlačok Matejovho chodidla, zanechal na škole navždy svoju stopu a priamy odkaz na športovú motiváciu detí i mladých športovcov.


10.10.2017