Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Nedeľa 7.6.2020.
Meniny má Róbert, zajtra Medard.

logo

Lampiónový sprievod v Bytči

Začiatok novembra patrí obdobiu, kedy je už denného svetla pomenej. Preto 10. november patril podujatiu, ktoré je určené predovšetkým pre deti, ale na svoje si mohla prísť aj staršia generácia.

Lampiónový sprievod vďaka deťom z Bytče a blízkeho okolia rozžiaril svojimi svetielkami ulice mesta.

V piatkový podvečer sa začali deti v sprievode rodičov a starých rodičov zhromažďovať pred budovou Centra voľného času. Lampiónový sprievod pokračoval okolo Námestia Slovenskej republiky a s ostatnými deťmi sme sa všetci stretli pred tribúnov na Námestí, kde sme všetci hromadne zapálili svoje lampióny šťastia, ktoré poletovali nad Bytčou. Pri vypúšťaní lampiónov šťastia dozerali na ochranu a bezpečnosť aj hasiči DHZ Bytča.

O kultúrny program sa postarali mladšie dorastenky tanečnej skupiny RagaZZa a vytancovať sa mohli vďaka mini disco aj všetci prítomní, hlavne deti.

Príjemnú atmosféru plnú radostí,šťastia a množstva detských úsmevov dotvárala aj vôňa punču, ktorý bol pripravený aj pre malých aj pre veľkých a množstvo výborných koláčikov.

Lampiónový sprievod v Bytči zorganizovalo Centrum voľného času spolu s mestom Bytča. Vďaka tomuto podujatiu sa rozžiarila nie len Bytča, ale aj množstvo detských tvári. Dúfame, že tento milý a príjemný zážitok zostane vo Vašej pamäti navždy a želáme, aby sa Vám splnili všetky priania, ktoré ste si želali pri vypúšťaní lampiónov šťastia.

 

Text a foto: Kristína Valušiaková

Lampiónový sprievod v BytčiLampiónový sprievod v BytčiLampiónový sprievod v BytčiLampiónový sprievod v BytčiLampiónový sprievod v BytčiLampiónový sprievod v Bytči


15.11.2017