Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Nedeľa 9.8.2020.
Meniny má Ľubomíra, zajtra Vavrinec.

logo

V. ročník vianočného volejbalového turnaja o pohár primátora mesta Bytča

Zúčastnené mužstvá: Ultras Bytča, Old Bytča, Hričov, Predmier, Astro team                                 

Podujatie sa začalo o 9:00 hod. slávnostným otvorením primátora mesta Bytče Bc. Miroslavom Minárčikom. Po krátkom organizačnom usmernení mužstiev zástupcom usporiadateľského tímu (Ultras Bytča) začal prvý zápas medzi Hričovom a Old Bytča. Hralo sa systémom: „ Každý s každým“, pričom jeden set sa hral do stavu 25 a hralo sa na dva víťazné sety. V prípade stavu 1:1 na sety rozhodoval tretí skrátený set do 15. Prestávky medzi zápasmi neboli príliš dlhé, keďže bolo treba odohrať 11 zápasov. Postupne začali prichádzať aj priaznivci volejbalu. Posledný zápas sa dohral o 18:30 hod a z víťazstva sa nakoniec tešil tím z Hričova. Nasledovalo vyhodnotenie turnaja a ocenenie mužstiev, pričom každý tím si odniesol diplom z jeho umiestnením na turnaji a prvé tri mužstva sa tešili aj z trblietavých pohárov a darčekových košov. Celé podujatie sa nieslo v mene výborných športových výkonov, dobrej nálady a chutného jedla.

Na záver môžeme skonštatovať, že táto akcia sa veľmi vydarila vďaka práci usporiadateľov, športového nadšenia a priateľských vzťahov medzi zúčastnenými mužstvami.  Taktiež chceme poďakovať mestu Bytča za spoluprácu poskytnutú pri organizovaní vianočného volejbalového turnaja.

V. ročník vianočného volejbalového turnaja o pohár primátora mesta BytčaV. ročník vianočného volejbalového turnaja o pohár primátora mesta BytčaV. ročník vianočného volejbalového turnaja o pohár primátora mesta Bytča


20.12.2017