Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Sobota 6.6.2020.
Meniny má Norbert, zajtra Róbert.

logo

Spoločnosť Scheidt & Bachmann Slovensko začala výstavbu novej haly v Bytči.

V Bytči vzniknú nové pracovné miesta technického a elektrotechnického zamerania.

Spoločnosť Scheidt & Bachmann Slovensko začala výstavbu novej haly v Bytči.

V stredu 24. 10.2018 v dopoludňajších hodinách sa uskutočnil slávnostný výkop novej výrobnej haly spoločnosti Scheidt & Bachmann Slovensko , ktorého sa zúčastnil primátor mesta Bytča p. Miroslav Minárčik, predsedníčka Žilinského samosprávneho kraja Erika Jurinová, konzul Nemeckého veľvyslanectva v Bratislave Gerhard Manderla, zástupca spoločnosti HANT BA a.s. Erik Ivaničko a konatelia spoločnosti Scheidt & Bachmann Slovensko s.r.o - Róbert Kulla, Ján Krúpa a Peter Lazar.

,, Ďakujem spoločnosti Scheidt & Bachmann Slovensko, že si vybrali naše mesto, spoločnosti HANT BA a.s. a našim kolegom za ústretovosť pri vybavovaní príslušných podvrdení v zmyle stavebného zákona a súvisicich predpisov“ vyjadril v závere primátor mesta Bytča.

Pre mesto a teda pre našich občanov bude nová možnosť nájsť si zamestnanie priamo v Bytči. Predpokladaný počet voľných pracovných miest je 450. Navyše spoločnosť Scheidt & Bachmann Slovensko má záujem v novej výrobnej hale zintenzívniť spoluprácu so strednými školami v rámci duálneho vzdelávania. Predpokladaný termín ukončenia výstavby výrobnej haly je december 2019.


Text: Zdenka Svrčková

Foto: Kulla Robert

nova_hala0.jpgnova_hala1.jpgnova_hala2.jpg


31.10.2018