Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Sobota 4.7.2020.
Meniny má Prokop, zajtra Sviatok sv. Cyrila a Metoda.

logo

Inovácia Žilinského kraja 2019

Primátor mesta Bytča a zároveň poslanec Žilinského samosprávneho kraja p. Ing. Miroslav Minárčik dáva občanom do pozornosti nasledovné:  

Vážené dámy, vážení páni,

Žilinský samosprávny kraj vyhlásil 13. ročník ocenenia „Inovácia Žilinského kraja 2019“. Cieľom realizácie inovačného ocenenia je podpora záujmu o inovačný rozvoj, propagácia inovačných aktivít a zlepšenie informovanosti o aktivitách v oblasti inovácií.

Zapojte sa aj Vy do procesu realizácie tohto ocenenia, a to aj prostredníctvom jeho propagácie - v prípade, že máte vedomosť o inovačnom projekte / prístupe, ktorý bol v kraji realizovaný v predchádzajúcom alebo tomto roku, poprosím Vás o sprostredkovanie informácie o ocenení relevantným osobám, prípadne o zaslanie Vášho typu na e- mailovú adresu lenkamravcovavanickova@zilinskazupa.sk.

Zapojením sa do ocenenia môže účastník len získať, nakoľko:
je to jednoduchý spôsob prezentácie svojich výsledkov,
všetci zúčastnení budú zaradení do publikácie,
udeľovanie ocenenia bude prezentované vo vybraných médiách,
víťaz získa ocenenie vo forme plakety a finančné ohodnotenie.

Viac informácií o podmienkach účasti nájdete na stránke www.zilinskazupa.sk (http://www.zilinskazupa.sk/sk/samosprava/urad-zsk/odbor-regionalneho-rozvoja/regionalny-rozvoj-uzemne-planovanie/inovacie/inovacia-zilinskeho-kraja/)


29.10.2019