Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Sobota 16.1.2021.
Meniny má Kristína, zajtra Nataša.

logo

Sviatočný príhovor primátora mesta

primator2018.jpg

Vážení spoluobčania,
v rýchlom kolobehu dní nášho každodenného uponáhľaného života prišiel čas Vianoc. Čas sviatočný, čas výnimočný, čas priam zázračný. Obdobie, v ktorom viac spomíname a preciťujeme čarovnú atmosféru Vianoc. Dovoľte mi, aby som vám v tento sviatočný čas všetkým z celého srdca zaželal príjemné, radostné a pokojné prežitie vianočných sviatkov v kruhu svojich najbližších. Urobme všetko preto, aby toto jedinečné čaro vianočných sviatkov, rovnako hĺbkou duše a úprimnosťou myšlienok, mali možnosť precítiť  vaši najbližší, ale aj naši spoluobčania a pocítiť atmosféru medziľudského puta. Venujme tichú spomienku tým, po ktorých zostalo pri stole prázdne miesto, ktorí už navždy ostali v našich srdciach a tešme sa z každého, s kým máme možnosť stráviť vianočné sviatky.

Zároveň mi dovoľte vážení spoluobčania sa s končiacim rokom poďakovať zamestnancom mesta a mestských organizácií, členom spoločenských organizácií, podnikateľským subjektom a živnostníkom na území nášho mesta a v neposlednom rade všetkým vám, obyvateľom, za vašu prácu v tomto roku. Za množstvo uskutočnených povinností pre fungovanie domácností, za prácu na Vašich pracoviskách, za prácu v prospech mesta, v ktorom žijete a vysloviť presvedčenie, že zo strany mesta sa budeme snažiť zabezpečovať chod života v meste v rámci našich kompetencií k čo najväčšej spokojnosti Vás všetkých.
 
Všetkým Vám osobne prajem, aby vás nadchádzajúci rok 2020 sprevádzal len v pozitívnom duchu, ktorý vám prinesie viac pevného zdravia, viac síl a šťastia v každodennom živote, zlepšenie medziľudských vzťahov, harmónie a pochopenia. Nech vám vaše deti  prinášajú len radosť a prítomnosť vašich najbližších nech podporí vzájomnú dôveru a porozumenie.

Zároveň mi dovoľte vás všetkých pozvať na silvestrovkú diskotéku na námestí a novoročný ohňostroj, ktorý bude o 00:45 hod.


23.12.2019