Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Streda 19.1.2022.
Meniny má Drahomíra, zajtra Dalibor.

logo

MIKROPROJEKT „CESTA DO STREDOZEME“


Dňa 25.7.2012 sa na MsÚ v Bytči stretli zástupcovia mesta Bytča, Poľského mesta Cieszyn a pracovníci rozvojovej agentúry ŽSK. Predmetom stretnutia bola príprava DOHODY o realizácii mikroprojektu pod názvom: "Cesta do Stredozeme" ... » čítaj viac »


Celoštátny tenisový turnaj

Celoštátny tenisový turnaj

Na tenisových dvorcoch Benet LTC sa uskutočnil tradičný turnaj mladších žiakov. Počas víkendu 14.-15. júla pricestovali do Bytče hráči z celého Slovenska ... » čítaj viac »


Úspech futbalových nádejí z Bytče

Úspech futbalových nádejí z Bytče

Dňa 30.6.2012 sa v Turzovke konal futbalový turnaj o putovný pohár primátora mesta v kategórii starších žiakov, ktorého sa úspešne zúčastnili i mladí futbalisti z Bytče ... » čítaj viac »


Vyhlásenie obchodnej verejnej súťaže

Mesto Bytča – Mestské zastupiteľstvo v Bytči na svojom zasadnutí konanom dňa 21.6.2012, schválilo uznesením č. 54/2012 zverejnenie zámeru prenájmu majetku mesta tretej osobe, formou verejnej obchodnej súťaže a to domov smútku:

Vyhlásenie obchodnej verejnej súťaže (PDF, 30 KB)

Podmienky OVS (PDF, 64 KB)

Zmluva o nájme (PDF, 44 KB)


9.7.2012
 

Športový deň detí s rodičmi v Pšurnoviciach

Športový deň detí s rodičmi v Pšurnoviciach

Dňa 16.6.2012 sa na ihrisku TJ Pšurnovice uskutočnil  1. ročník „Športového popoludnia“ pri príležitosti Dňa otcov a Dňa rodiny ... » čítaj viac »


Odovzdávanie ďakovných listov pri príležitosti MDD

Odovzdávanie ďakovných listov pri príležitosti MDD

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí primátor mesta Bytča Miroslav Minárčik odovzdal ďakovné listy vybraným žiakom ... » čítaj viac »


DEŇ ZEME

DEŇ ZEME

Bolo to 22.apríla v roku 1970, keď vedci, hlavne ekológovia v USA ovplyvnení fotografickými a telegrafickými snímkami z kozmu, dokumentujúcimi krehkosť a zraniteľnosť Zeme demonštračne vyzvali ku spoločnému celosvetovému úsiliu za ochranu Zeme so všetkým, čo ju robí jedinečnou ... » čítaj viac »