Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Streda 8.2.2023.
Meniny má Zoja, zajtra Zdenko.

logo

Víťazky Superpohára 2012 na návšteve partnerského mesta Opoczno

Víťazky Superpohára 2012 na návšteve partnerského mesta Opoczno

Uplynulý víkend Mesto Bytča a DHZ Hliník zorganizovalo pre viťazky Superpohára 2012 víkendovú návštevu u hasičov v partnerskom meste Opoczno v Poľsku ... » čítaj viac »


DEŇ ZDRAVIA V BYTČI


Dňa 15. mája 2013 sa v Dome kultúry konala bezplatná zdravotná prehliadka, ktorú mesto Bytča zorganizovalo v spolupráci s farmaceutickou spoločnosťou Novartis Slovakia s.r.o. ... » čítaj viac »


DEŇ MATIEK

DEŇ MATIEK

Ak existuje nejaký skutočne medzinárodný sviatok, tak je to "DEŇ MATIEK". V ňom sa odzrkadľuje jedinečnosť a nenahraditeľnosť matky ... » čítaj viac »


INFORMÁCIA PRE PODNIKATEĽSKÉ SUBJEKTY

V rámci aktualizácie databázy podnikateľov pôsobiacich na území mesta, máte možnosť zaevidovať Vašu organizáciu v novej databáze podnikateľov mesta Bytča. Priloženú tabuľku vyplňte a zašlite elektronicky na adresu  aukcie@bytca.sk . Pred vyplnením tabuľky, ktorá je vo formáte MS EXCEL, je nutné súbor .xls najprv uložiť do vášho počítača, potom vyplniť, zmeny uložiť a následne odoslať na aukcie@bytca.sk .

Vyplnenú tabuľku môžete doručiť aj v listinnej forme na adresu: Mestský úrad v Bytči, Námestie Slovenskej republiky č. 1/1, 014 01 Bytča, alebo priamo na podateľňu mestského úradu. Termín ukončenia úvodnej fázy aktualizácie databázy je 31.5.2013.

Tabuľka (XLS, 40 KB)


9.5.2013
 

Zverejnenie zámeru prenájmu

Mesto Bytča - Mestské zastupiteľstvo v Bytči, na svojom zasadnutí konanom dňa 25.04.2013, schválilo uznesením č. 62/2013 zverejnenie zámeru priameho prenájmu mestského nehnuteľného majetku:

Zverejnenie zámeru prenájmu (PDF, 43 KB)


9.5.2013
 

Stavanie mája v Bytči

Stavanie mája v Bytči

Mesiac apríl sa skončil a pred nami je najkrajší mesiac roku - máj. Miesto Bytča pokračuje v tradíciách našich predkov a na Námestí SR postavilo už tradične máj ... » čítaj viac »


DEŇ ZDRAVIA – zdravotná prehliadka zadarmo


Primátor mesta Bytča p. Miroslav Minárčik a Novartis Slovakia s.r.o. pozýva širokú verejnosť na podujatie DEŇ ZDRAVIA – bezplatná zdravotná prehliadka, ktoré sa uskutoční 15. mája 2013 v Dome kultúry Bytča ... » čítaj viac »


Stavanie mája v mestskej časti Pšurnovice

Stavanie mája v mestskej časti Pšurnovice

Stavanie mája sa stalo tradíciou aj v našej obci, ktorú zorganizoval DHZ Pšurnovice ... » čítaj viac »