Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Štvrtok 2.2.2023.
Meniny má Erik, Erika, zajtra Blažej.

logo

DOLUDOLINAMI

DOLUDOLINAMI

Dátum: 03.02.2013, teplota: -1°C, čas: 12:30, sneh: 20cm, miesto: Hrabové, podmienky: vynikajúce ... » čítaj viac »


Prevádzková doba klziska pre verejné korčuľovanie

Mesto Bytča oznamuje občanom, že prevádzková doba ľadovej plochy pre verejnosť, vytvorenej na hokejbalovom ihrisku na ul. S. Sakalovej v Bytči (športový areál) je nasledovná:

pondelok až piatok
od 14,00 hod. do 18,00 hod.
sobota od 10,00 hod. do 18,00 hod.
nedeľa od 12,00 hod. do 18,00 hod.


Upozorňujeme, že uvedená prevádzková doba platí iba v prípade priaznivých poveternostných podmienok a vytvorenia ľadovej plochy. Bližšie informácie ohľadom prípravy ľadovej plochy je možné získať na tel. č. 0902/ 822 116 p. Peter Špánik a na tel. č. 0907/856 157 p. Zdenka Svrčková.


22.1.2013
 

Oslava storočnice bytčianskeho futbalu

Oslava storočnice bytčianskeho futbalu

V piatok 28. decembra 2012 sa v Sobášnom paláci v Bytči uskutočnil slávnostný galavečer. Konal sa pri príležitosti 100. výročia vzniku organizovaného bytčianskeho futbalu ... » čítaj viac »


Vianočný koncert pre verejnosť

Vianočný koncert pre verejnosť

Vianočné melódie, náladu a slávnostný nádych blížiacich sa najkrajších sviatkov v roku, Vianoc, sme naplno mohli zažiť 18. decembra 2012 v Dome kultúry v Bytči ... » čítaj viac »


Zimná údržba chodníkov

Zimná údržba chodníkovMestská polícia Bytča a Technické služby mesta Bytča si dovoľujú požiadať majiteľov nehnuteľností, aby udržiavali chodníky pred svojimi nehnuteľnosťami očistené od snehu a ľadu. Technické služby zabezpečujú údržbu chodníkov v rámci svojich možností, ale na všetky chodníky v meste nemajú dostatočné kapacity.
Čistenie chodníkov od snehu a ľadu je zakotvené vo VZN č. 2/1992, v ktorom sa hovorí: „Vlastníci (správcovia) a užívatelia celého objektu (nehnuteľnosti) sú zodpovedný za čistenie vstupných a priľahlých chodníkov.“
Mesto Bytča sa prostredníctvom Technických služieb snaží zabezpečiť zimnú údržbu všetkých chodníkov, a  pomôcť tak majiteľom nehnuteľností aj v zimnom období pri udržiavaní čistoty v uliciach mesta. Ale pri väčšom množstve snehových zrážok sa s terajšími mechanizmami a kapacitami Technických služieb nedá zvládnuť vývoz a odvoz snehu zo všetkých priestranstiev naraz, preto si dovoľujeme požiadať občanov o pomoc a spoluprácu pri zimnej údržbe verejných priestranstiev.


15.12.2012
 

Stretnutie s Mikulášom v Bytči.

Stretnutie s Mikulášom v Bytči.

,,Stretnutie s Mikulášom“ takýto názov malo predvianočné kultúrne podujatie, ktoré pre deti i dospelých pripravilo mesto Bytča, Centrum Voľného Času a Farský úrad Bytča 5. decembra 2012 o 16:00 hod v Dome kultúry. » čítaj viac »


Zapálenie prvej adventnej sviečky na zámockom nádvorí v Bytči.

Zapálenie prvej adventnej sviečky na zámockom nádvorí v Bytči.

2. decembra 2012 na zámockom nádvorí v Bytči zapálil primátor mesta Bytča p. Miroslav Minárčik a farár mesta Bytča Dalibor Mišura prvú adventnú sviečku na adventnom venci. » čítaj viac »


Slávnostné oceňovanie športovcov Mesta Bytča.

Slávnostné oceňovanie športovcov Mesta Bytča.

V piatok 30. novembra 2012 sa v Dome Kultúry v Bytči zišli úspešní športovci, ktorí reprezentujú mesto Bytča na športových súťažiach nielen na Slovensku, ale aj na medzinárodnej úrovni a ľudia, ktorí sa zaslúžili o rozvoj športu v našom meste a pri výchove mladej generácie bytčianskeho regiónu. » čítaj viac »