Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Štvrtok 21.9.2023.
Meniny má Matúš, zajtra Móric.

logo

Prevádzková doba klziska pre verejné korčuľovanie

Mesto Bytča oznamuje občanom, že prevádzková doba ľadovej plochy pre verejnosť, vytvorenej na hokejbalovom ihrisku na ul. S. Sakalovej v Bytči (športový areál) je nasledovná:

pondelok až piatok
od 14,00 hod. do 18,00 hod.
sobota od 10,00 hod. do 18,00 hod.
nedeľa od 12,00 hod. do 18,00 hod.


Upozorňujeme, že uvedená prevádzková doba platí iba v prípade priaznivých poveternostných podmienok a vytvorenia ľadovej plochy. Bližšie informácie ohľadom prípravy ľadovej plochy je možné získať na tel. č. 0902/ 822 116 p. Peter Špánik a na tel. č. 0907/856 157 p. Zdenka Svrčková.


22.1.2013
 

Oslava storočnice bytčianskeho futbalu

Oslava storočnice bytčianskeho futbalu

V piatok 28. decembra 2012 sa v Sobášnom paláci v Bytči uskutočnil slávnostný galavečer. Konal sa pri príležitosti 100. výročia vzniku organizovaného bytčianskeho futbalu ... » čítaj viac »


Vianočný koncert pre verejnosť

Vianočný koncert pre verejnosť

Vianočné melódie, náladu a slávnostný nádych blížiacich sa najkrajších sviatkov v roku, Vianoc, sme naplno mohli zažiť 18. decembra 2012 v Dome kultúry v Bytči ... » čítaj viac »


Zimná údržba chodníkov

Zimná údržba chodníkovMestská polícia Bytča a Technické služby mesta Bytča si dovoľujú požiadať majiteľov nehnuteľností, aby udržiavali chodníky pred svojimi nehnuteľnosťami očistené od snehu a ľadu. Technické služby zabezpečujú údržbu chodníkov v rámci svojich možností, ale na všetky chodníky v meste nemajú dostatočné kapacity.
Čistenie chodníkov od snehu a ľadu je zakotvené vo VZN č. 2/1992, v ktorom sa hovorí: „Vlastníci (správcovia) a užívatelia celého objektu (nehnuteľnosti) sú zodpovedný za čistenie vstupných a priľahlých chodníkov.“
Mesto Bytča sa prostredníctvom Technických služieb snaží zabezpečiť zimnú údržbu všetkých chodníkov, a  pomôcť tak majiteľom nehnuteľností aj v zimnom období pri udržiavaní čistoty v uliciach mesta. Ale pri väčšom množstve snehových zrážok sa s terajšími mechanizmami a kapacitami Technických služieb nedá zvládnuť vývoz a odvoz snehu zo všetkých priestranstiev naraz, preto si dovoľujeme požiadať občanov o pomoc a spoluprácu pri zimnej údržbe verejných priestranstiev.


15.12.2012
 

Stretnutie s Mikulášom v Bytči.

Stretnutie s Mikulášom v Bytči.

,,Stretnutie s Mikulášom“ takýto názov malo predvianočné kultúrne podujatie, ktoré pre deti i dospelých pripravilo mesto Bytča, Centrum Voľného Času a Farský úrad Bytča 5. decembra 2012 o 16:00 hod v Dome kultúry. » čítaj viac »


Zapálenie prvej adventnej sviečky na zámockom nádvorí v Bytči.

Zapálenie prvej adventnej sviečky na zámockom nádvorí v Bytči.

2. decembra 2012 na zámockom nádvorí v Bytči zapálil primátor mesta Bytča p. Miroslav Minárčik a farár mesta Bytča Dalibor Mišura prvú adventnú sviečku na adventnom venci. » čítaj viac »


Slávnostné oceňovanie športovcov Mesta Bytča.

Slávnostné oceňovanie športovcov Mesta Bytča.

V piatok 30. novembra 2012 sa v Dome Kultúry v Bytči zišli úspešní športovci, ktorí reprezentujú mesto Bytča na športových súťažiach nielen na Slovensku, ale aj na medzinárodnej úrovni a ľudia, ktorí sa zaslúžili o rozvoj športu v našom meste a pri výchove mladej generácie bytčianskeho regiónu. » čítaj viac »


Generálny vikár Mons. Ladislav Stromček posvätil kaplnku a nové priestory v DSS Jesienka.

Generálny vikár Mons. Ladislav Stromček posvätil kaplnku a nové priestory v DSS Jesienka.

Vo štvrtok 29. novembra 2012 sa v priestoroch DSS Jesienka v Bytči konala vysviacka novej kaplnky. Vysviacky kaplnky sa  zúčastnili  predstavitelia cirkvi generálny vikár Mons. Ladislav Stromček, kancelár diecéznej kúrie Mons. Michal Baláž, farár a dekan farnosti Bytča Vsdp. Dalibor Mišura, primátor mesta Bytča p. Miroslav Minárčik, vedenie DSS a široká verejnosť. » čítaj viac »