Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Piatok 18.8.2017.
Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

logo

Oznam

Mesto  Bytča  príjme do zamestnania  od 15.8.2017 učiteľku materskej školy na dobu určitú - zástup počas MD. Uchádzač musí spĺňať kvalifikačné  a ostatné predpísané predpoklady pre výkon funkcie učiteľky materskej školy.
Požadované doklady: žiadosť o prijatie do zamestnania, Životopis, Doklad o ukončení vzdelania
Žiadosti možno zasielať do 2.8.2017 na adresu: Mestský úrad, Námestie SR 1, 014 38  Bytča
Kontakty: skolstvo@bytca.sk, č.t. 041 5073922


14.7.2017
 

Dvojnásobné Hviezdne noci už za mesiac!

Dvojnásobné Hviezdne noci už za mesiac!

Za mesiac začína už 3.ročník Festivalu Hviezdne noci Bytča. Bude sa konať v termíne 17. - 20. augusta 2017. Za krátku dobu sa z tejto nadšeneckej akcie stalo veľmi zaujímavé podujatie s ambicióznym programom, ktoré na 4 dni premení jedno malé historické mestečko na festival plný hudby, filmu, divadla a ďalších sprievodných podujatí. Festival sa svojím programom a dejiskami zdvojnásobí. » čítaj viac »


Oznam

Centrum voľného času na Ul. mieru v Bytči prijme do pracovného pomeru kvalifikovaného vychovávateľ-a/ku s nástupom od 1. septembra 2017.
Kvalifikačné predpoklady podľa platnej legislatívy.
Žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis s kontaktnými údajmi (je nutné  pripojiť súhlas so spracovaním osobných údajov) zasielajte do 15. 08. 2016 na e-mail: maria.hlavonova@cvcbytca.sk


10.7.2017
 

Bytčianske kultúrne leto odštartovalo


Deti a rodičia sa už tešia na leto a mesto Bytča si pripravilo bohatý kultúrny program, ktorý má osloviť všetky vekové skupiny. V piatok 30. júna odštartovalo na námestí Bytčianske kultúrne leto so začiatkom o 19-tej hodine. Slovensko je plné mladých hudobne nadaných ľudí. Pozvanie prijali a predstavili sa hudobné kapely ako novovzniknutá skupina No One z Topoľčian zložená zo šiestich hudobníkov, ktorí milujú najmä rock...   » čítaj viac »


Ocenenie žiakov základných škôl v Bytči

Ocenenie žiakov základných škôl v Bytči

Pri príležitosti končiaceho sa školského roka 2016/2017 ocenil primátor mesta Bytča Miroslav Minárčik dňa 28.6.2017 v priestoroch mestského úradu 21 žiakov základných škôl, na Ulici Mieru a Eliáša Lániho, ktorí počas tohto školského roka dosahovali mimoriadne výsledky nielen v škole, ale aj v záujmovej činnosti. Žiaci uspeli v rôznych odvetviach ako krasokorčuľovanie, mladý zdravotník, vo výtvarných súťažiach, v klavírnej súťaží, v prednese povestí Šalianský Maťko,v enviromentálnych, matematických, fyzikálnych ,dejepisných... » čítaj viac »


PÁLENIE JÁNSKEJ VATRY

PÁLENIE JÁNSKEJ VATRY

S Jánom sa viaže veľa magických zvykov súvisiacich s letným slnovratom. Tradovalo sa,že na Jána majú najväčšiu moc živly -zem, voda a oheň. Preto sa zvykli počas najkratšej noci roka páliť jánske ohne a vatry. Mládež, ženy a aj muži na svätého Jána tancovali a spievali okolo vatier , často ich aj preskakovali. Podobne tomu bolo aj 24. júna , kde sme mohli po prvý krát vidieť pálenie jánskej vatry aj v Bytči na kaplnke so začiatkom o 19-tej hodine... » čítaj viac »


Oslavy 70 výročia dychovej hudby Hrabovanka

Oslavy 70 výročia dychovej hudby Hrabovanka

Sú udalosti, ktoré v sebe spájajú minulosť a prítomnosť , históriu a súčasnosť. K nim nepochybne patrí aj 70 výročie založenia dychovej hudby Hrabovanka , ktoré si zaslúži pozornosť.

70 je krásny vek, vek ktorému je potrebné vzdať úctu. Sobota 17. jún sa preto niesla v duchu osláv a zábav. Začiatok bol venovaný krásnej svätej omši v kostole v Hrabovom a dobrá atmosféra v sprievode spevu a tanca pokračovala na miestnom ihrisku v Hrabovom, kde už bolo všetko pripravené.,,   » čítaj viac »


Deti opäť v televízií a opäť úspešní

Deti opäť v televízií a opäť úspešní

"Daj si čas" je názov zábavno – súťažnej edukatívnej televíznej relácie, ktorej sa zúčastnili deti 6. A triedy spolu so svojou početnou podporou vybraných žiakov z našej školy ... » čítaj viac »