Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 22.8.2017.
Meniny má Tichomír, zajtra Filip.

logo

Deti opäť v televízií a opäť úspešní

Deti opäť v televízií a opäť úspešní

"Daj si čas" je názov zábavno – súťažnej edukatívnej televíznej relácie, ktorej sa zúčastnili deti 6. A triedy spolu so svojou početnou podporou vybraných žiakov z našej školy ... » čítaj viac »


Veterán tour Manín 2017

Veterán tour Manín 2017

V peknom prostredí slovenskej prírody na Považí sa organizovalo po jedenásty krát stretnutie majiteľov a zberateľov historických vozidiel pod záštitou klubu historických vozidiel Považie s názvom ,,Veterán tour Manín 2017“.

Zraz všetkých zúčastnených sa konal na Podjavorníku, kde bol štart . Spanilá trasa viedla malebnou prírodou Považia z Podjavorníkov do Považskej Bystrice, Terchovej, Belej, Bytče, Stupného, Brvnišťa, Papradna a do ciela Podjavorníka. Akcia bola organizovaná už tradične v mesiaci jún presnejšie v sobotu 17. júna na námestí v Bytči . Priaznivci automobilových unikátov mohli vidieť staršie ročníky automobilov... » čítaj viac »


Oznam

Riaditeľstvo ZŠ na Ulici Eliáša Lániho v Bytči prijme na zástup za MD kvalifikovaného učiteľa náboženskej výchovy s predpokladaným nástupom od 4.9.2017.
Podmienky prijatia: v zmysle platnej legislatívy. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Životopis s kontaktnými údajmi zasielajte do 22. 6. 2017 na mail: skola@zselaniho.sk.
K žiadosti o pracovnú pozíciu je nutné pripojiť aj súhlas so spracovaním osobných údajov.


16.6.2017
 

Tanečná gala show

Tanečná gala show

Dňa 14. 06. 2017 sa v dome kultúry v Bytči konala záverečná tanečná gala show odboru SZUŠ YAMAHA , ktorú si nenechala ujsť rodina ani priatelia tanečníkov. V tejto gala show sa nám predstavilo so svojimi pesničkami a tancami dokopy 90 žiakov pod vedením Karin Holešovej. Mali sme možnosť vidieť 26 choreografií zameraných prevažne na moderné, scénické a disco tance, ale aj spoločenské a ľudové tance. Hosťom tohto rytmického a dobre naladeného programu boli aj tanečníci z folklórneho súboru Rozsutec , ktorí túto show spestrili a pripomenuli nám naše ľudové tradície a bohatstvo, ktoré máme... » čítaj viac »


18. ročník Na krídlach radosti

18. ročník Na krídlach radosti

Mesiac jún tradične patrí už 18. ročníku akadémie materských škôl. „ Na krídlach radosti poleťte s nami, piesňami,tancami otvorme leta brány“. Týmto mottom moderátorky Alenka Capková a Veronika Gaňová z MŠ Hliník nad Váhom otvorili podujatie, na ktorom sa svojimi pesničkami a tancami predstavilo 70 detí z MŠ Dostojevského, MŠ Hliník nad Váhom, MŠ Hrabové, MŠ Hurbanova, MŠ Malá Bytča, MŠ Pšurnovice a MŠ pri ŠŠI Bytča. Akadémia materských škôl sa uskutočnila dňa 13. 06. 2017 v priestoroch domu kultúry v Bytči. ,,Podujatie každoročne poukazuje na význam zachovávania ľudových tradícií a folklóru... » čítaj viac »


OSLAVA MDD

OSLAVA MDD

Leto sa blíži, prázdniny sú na dosah a neodmysliteľnou súčasťou každý rok je aj oslava MDD- Medzinárodného dňa detí , ktorá sa konala pod záštitou mesta Bytča v areáli kaplnky dňa 04.06.2017 v čase od 14:00 hod.

Aj napriek nepriaznivému počasiu si všetky deti a mládež z okolia svoj deň užili a mohli sme vidieť na detských tváričkách samé úsmevy. Každý rok sa snažíme pripraviť pre deti a návštevníkov veľa nových prekvapení.

Centrum voľného času od začiatku rozprúdilo krv v žilách svojimi súťažami a rôznymi disciplínami, na ktoré sa deti tešili a na konci ich mohla čakať sladká odmena vo forme balíčkov.

Veľkému zážitku sa mohli tešiť deti, ale aj rodičia a všetci milovníci psíkov, vďaka ktorým sme mali možnosť vidieť ukážky poslušnosti, ktoré dokonale ovládajú so svojimi psovodmi...   » čítaj viac »


Hviezdny deň

Hviezdny deň

Filmový klub Bytča v spolupráci a za podpory mesta Bytča organizuje aj tento rok v auguste výnimočné podujatie Festival Hviezdne noci.

Už v sobotu 10. júna Vás pozývame na rozohrievaciu akciu pod názvom Hviezdny deň, ktorá sa bude konať v priestoroch bytčianskej synagógy. » čítaj viac »


Medzinárodný deň mlieka v Školskej jedálni, E.Lániho, Bytča

Medzinárodný deň mlieka v Školskej jedálni, E.Lániho, Bytča

S radosťou sme dňa 16.5.2017 privítali v našej školskej jedálni našich najmenších stravníkov- deti z Materskej školy na Hurbanovej ulici a spoločne mliečnou párty si pripomenuli Deň mlieka ... » čítaj viac »