Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Streda 28.6.2017.
Meniny má Beáta, zajtra Peter a Pavol, Petra.

logo

Informácia o vývoze BRO v roku 2017

Naša škola víťazom súťaže

Základná škola na Ulici Eliáša Lániho "SŇEHULIACKA" sa stala víťazom súťaže SPORTTUBE SUPER SNEHULIAK 2017 s cieľom propagácie športu a aktívneho pohybu medzi deťmi a mládežou. Súťažné video uverejnené na stránke www.sporttube.sk - http://www.sporttube.sk/zakladna-skola-snehuliacka-bytca získalo najväčší počet hlasov a škola vyhráva finančnú odmenu 888€. Ďakujeme za každý Váš hlas a našim deťom za SUPER SNEHULIAKOV u_sijednicka

Víťazi Sporttube


22.3.2017
 

Dotazníkový prieskum - cestovný ruch

Sulov_skaly.jpg

Vážení obyvatelia i návštevníci nášho mesta, dovoľujeme si vás požiadať o vyplnenie dotazníkového prieskumu, zameraného na prieskum aktuálneho stavu a možností rozvoja cestovného ruchu v našom okrese. Výskum je realizovaný v rámci Prírodovedeckej Univerzity Komenského v Bratislave a je parciálnou súčasťou diplomovej práce. Určený je primárne návštevníkom, čiže turistom, ale pararelne sa zameriava i na názor obyvateľov okresu.

Link dotazníka pre obyvateľov okresu Bytča:
https://docs.google.com/obyvatelia

Link dotazníka pre návštevníkov okresu Bytča:
https://docs.google.com/návštevníci


20.3.2017
 

Predbežné termíny pristavenia veľkoplošných kontajnerov

Oslavy MDŽ v Bytči.

Oslavy MDŽ v Bytči.

Druhá marcová nedeľa sa v Bytči niesla v duchu osláv Medzinárodného dňa žien, ktoré už tradične pripravila Okresná organizácia SMER-SD Bytča v spolupráci s mestom Bytča.

Viac ako 400 dám a pánov pozdravil v úvode programu primátor mesta Miroslav Minárčik, ktorý zároveň privítal medzi hosťami predsedu Žilinského samosprávneho kraja Juraja Blanára. Obaja spoločne ocenili zodpovednú prácu žien a ich neazstupiteľnú každodennú starostlivosť o rodinu a výchovu detí. ,,V súčasných uponáhľaných dňoch si treba nájsť čas na pookriatie a vyjadrenie občianskej spolupatričnosti. Som veľmi rád, že ste si dnes našli čas a prišli ste osláviť sviatok všetkých žien v takom veľkom počte. Všetkým ženám bez rozdielu veku želám veľa zdravia, rodinnej pohody a životného optimizmu,... » čítaj viac »


Stránkové hodiny daňového úradu na zrušenom kontaktnom mieste Bytča

Informácia o úplnej uzávierke cesty I/18 v Strečnianskej úžine

Okresný úrad Žilina, odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií oznamuje, že v dňoch 11. marca a 12. marca 2017 (od soboty v čase 08:00 hod. do nedele 16:00 hod.) bude realizovaná úplná uzávierka cesty I/18 v Strečnianskej úžine z dôvodu pokračovania vykonávania sanačných prác na skalnom brale pod hradom v obci Strečno.
Motoristická verejnosť bude počas úplnej uzávierky využívať obchádzkové trasy označené  dopravným značením.  Zákaz využívania cesty I/18 pod hradom Strečno platí i pre chodcov a cyklistov!
Na miestach uzavretia cesty počas uzávierky bude nepretržite hliadkovať hliadka PZ SR.


9.3.2017