Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Piatok 18.8.2017.
Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

logo

Informácia o zjazdnosti cesty I/18 v úseku pod hradom Strečno

1. Počas víkendu v dňoch 29.4. a 30.4. 2017 bude cesta I/18 prejazdná bez obmedzení.
2. Od 3.5.2017 bude dopravným značením obmedzená doprava priamo pod hradom Strečno v dĺžke 40 m nasledovne: Obojsmerná doprava v dvoch zúžených jazdných pruhoch v šírke 2 x 3,00 m, rýchlosť 30 km /hod -  s termínom do odvolania.
3. Predpoklad na mesiac jún 2017: Kombinácia úplnej uzávierky počas víkendov a obojsmernej dopravy v dvoch zúžených jazdných pruhoch v šírke 2 x 3,00 m, rýchlosť 30 km/hod. počas týždňa.

Vyššie uvedené obmedzenia v doprave na predmetnom úseku cesty budú mať vplyv na vytváranie kolón. V tejto súvislosti odporúčame využívať aj iné trasy na realizovanie nákladnej a osobnej dopravy. Pri prejazde týmto úsekom cesty rešpektovať obmedzenie rýchlosti na 30km/hod.


27.4.2017
 

Dopravná výchova v materskej škole

Dopravná výchova v materskej škole

V Materskej škole na Ul. Hurbanova v Bytči sa v mesiaci október uskutočnila rekonštrukcia asfaltového povrchu chodníkov na školskom dvore. Rekonštrukcia bola zrealizovaná z finančných prostriedkov Mesta Bytča a z mimorozpočtových zdrojov, ktoré získala MŠ prostredníctvom projektu z Nadácie Pontis. Práce vykonali technické služby mesta Bytča ... » čítaj viac »


Štatistické zisťovania

Štatistický úrad Slovenskej republiky (ŠÚ SR) oznamuje obyvateľom mesta Bytča, že na území mesta Bytča sa v tomto období uskutočnia tieto štatistické zisťovania, počas ktorých pracovníci ŠÚ SR navštívia vybrané domácnosti:

  1. Zisťovania o príjmoch a životných podmienkach domácností (EU SILC) - v termíne od 10.04.2017 do 29.05.2017
  2. Zisťovanie o využívaní informačných a komunikačných technológií (IKT) - v termíne od 20.04.2017 do 31.05.2017

24.4.2017
 

Vyhlásenie výberového konania na funkciu riaditeľa MŠ

Oslavy Dňa učiteľov v Bytči

Oslavy Dňa učiteľov v Bytči

Celá naša spoločnosť 28. marca vzdáva hold jednému z najušľachtilejších povolaní, povolaniu učiteľa. Medzinárodný deň učiteľov a pedagogických pracovníkov je dňom, kedy si všetci viac ako inokedy uvedomujeme význam ich práce, ktorá sa spája s náročnosťou a zodpovednosťou za výchovu a vzdelávanie mladej generácie.
Z histórie výchovy a vzdelávania je známe, že každá spoločnosť a všetci pokrokoví pedagógovia kládli na prácu učiteľa a vychovávateľa vysoké nároky. Vždy ju spájali s takými vlastnosťami, ako sú zodpovednosť, trpezlivosť, vytrvalosť, slušnosť, čestnosť, úprimný vzťah k prácii a osobný príklad... » čítaj viac »


Informácia o vývoze BRO v roku 2017

Naša škola víťazom súťaže

Základná škola na Ulici Eliáša Lániho "SŇEHULIACKA" sa stala víťazom súťaže SPORTTUBE SUPER SNEHULIAK 2017 s cieľom propagácie športu a aktívneho pohybu medzi deťmi a mládežou. Súťažné video uverejnené na stránke www.sporttube.sk - http://www.sporttube.sk/zakladna-skola-snehuliacka-bytca získalo najväčší počet hlasov a škola vyhráva finančnú odmenu 888€. Ďakujeme za každý Váš hlas a našim deťom za SUPER SNEHULIAKOV u_sijednicka

Víťazi Sporttube


22.3.2017
 

Dotazníkový prieskum - cestovný ruch

Sulov_skaly.jpg

Vážení obyvatelia i návštevníci nášho mesta, dovoľujeme si vás požiadať o vyplnenie dotazníkového prieskumu, zameraného na prieskum aktuálneho stavu a možností rozvoja cestovného ruchu v našom okrese. Výskum je realizovaný v rámci Prírodovedeckej Univerzity Komenského v Bratislave a je parciálnou súčasťou diplomovej práce. Určený je primárne návštevníkom, čiže turistom, ale pararelne sa zameriava i na názor obyvateľov okresu.

Link dotazníka pre obyvateľov okresu Bytča:
https://docs.google.com/obyvatelia

Link dotazníka pre návštevníkov okresu Bytča:
https://docs.google.com/návštevníci


20.3.2017