Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Štvrtok 18.4.2019.
Meniny má Valér, zajtra Jela.

logo

Oprava rozhlasu v Pšurnoviciach

Oprava rozhlasu v Pšurnoviciach

Na základe sťažnosti občanov v miestnej časti Pšurnovice na nekvalitnosť reprodukcie bezdrôtového rozhlasu Mesto Bytča oslovilo firmu ELMIK, ktorá spolu s pracovníkmi MsÚ vo štvrtok, 7. augusta vykonali obhliadku miestneho rozhlasu a zistili poruchu v reproduktoroch, kde bol poškodený kondenzátor ... » čítaj viac »


Cyklistický klub Kamenná hora jazdcov v Bytči

Cyklistický klub Kamenná hora jazdcov v Bytči

V Bytči začiatkom januára 2014 vznikol cyklistický klub Kamenná hora jazdcov /Stone Hill Riders/ dohodou medzi miestnymi chalanmi o založení. Tí sa venujú  najťažšej a najvyššej kategórii cyklistiky. Táto cyklistika sa nazýva downhill, alebo po slovensky zjazdová cyklistika ... » čítaj viac »


Mladý talentovaný športovec Matej Blaško

Mladý talentovaný športovec Matej Blaško

V meste Bytča žijú aj mladí talentovaní športovci. Dôkazom toho je 14-ročný Matej Blaško, ktorý skončil 7. ročník na ZŠ Mieru ... » čítaj viac »


ZPS a DS JESIENKA je tu už dva roky pre ľudí

ZPS a DS JESIENKA je tu už dva roky pre ľudí

16. júla 2014  uplynuli už dva roky, čo boli do Zariadenia pre seniorov JESIENKA v Bytči prijatí prví klienti. Pre niekoho malé výročie, no pre klientov zariadenia ich každodenná „jeseň života“ v ich druhom domove, ktorý tu v JESIENKE našli ... » čítaj viac »


Stretnutie jubilantov v Pšurnoviciach

Stretnutie jubilantov v Pšurnoviciach

Jedna z letných sobôt sa už tradične stala dňom, kedy sa v priestoroch KD stretávame s občanmi, ktorí si pripomínajú svoje okrúhle životné jubileum. Stretnutie pripravili MsÚ Bytča a Únia žien Pšurnovice ... » čítaj viac »


Oznámenie o voľnom pracovnom mieste

ZŠ na Ulici Eliáša Lániho v Bytči prijme na čiastočný úväzok kvalifikovaného vychovávateľa do ŠKD s nástupom od septembra 2014.
Životopis s kontaktnými údajmi zasielajte do 25.8.2014 na mail: skola@zselaniho.sk.
Podmienky prijatia: v zmysle platnej legislatívy. Pozvánky na výberové konanie budú vybraným uchádzačom zaslané elektronicky.
Termín výberového konania: 3.9.2014 o 8.00 hod. v kancelárii riaditeľky školy.
K žiadosti o pracovnú pozíciu je nutné pripojiť súhlas so spracovaním osobných údajov.


12.8.2014
 

Dávky v hmotnej núdzi

Dávky v hmotnej núdzi

Niektorí občania, ktorí poberajú dávku v hmotnej núdzi v meste Bytča túto za mesiac júl nedostanú. Vyplýva to zo skutočnosti, že v zmysle novely zákona č.417/2013 Z.z. o pomoci v hmotnej núdzi  je potrebné si nárok na túto dávku odpracovať v rozsahu 32 hodín mesačne ... » čítaj viac »


Krátke oznamy

Prázdninové stredy v knižnici

Milé deti, opäť sa nám blíži streda, a preto Vás pozývame do Mestskej knižnice v Bytči na Prázdninové stredy. Tentokrát sme pre Vás pripravili hudobné popoludnie - karaoke zábavu spojenú s tancom. Tak si príďte spolu s nami zaspievať a vytancovať sa. Tešíme sa na Vás 13, augusta o 13,00 hod.

 

DH Predmierčanka

V nedeľu sa na Námestí Slovenskej republiky v Bytči predstaví dychová kapela Predmierčanka z obce Predmier. Dychová hudba je zaradená do kategórie malých dychových kapiel. V roku 2006 oslávila Predmierčanka svoje 100. výročie založenia. Pri tomto výročí si kapelník Anton Bajza želal, aby muzikanti zostali i naďalej verní tradíciam dychovky. Prianím každého muzikanta Predmierčanky je, aby dlho hrala krásnu hudbu, rozdávala potešenie a jej tóny zneli šťastím a radosťou. Všetkých Vás pozývame na jej vystúpenie so začiatkom o 16,00 hod.


11.8.2014