Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Pondelok 17.6.2019.
Meniny má Adolf, zajtra Vratislav, Vratislava.

logo

XVI. Michalský jarmok v Bytči

Oznamujeme záujemcom, že tradičný Michalský jarmok v Bytči sa uskutoční v dňoch 19. a 20. septembra 2014 na Námestí SR v Bytči. Predajné miesta pre predajné stánky je možné zakúpiť výlučne osobne od 2.9.2014 na MsÚ, odd. RR, č. dverí 18.

icopdf Poplatky na jarmok (PDF, 34 KB)

icopdf Organizačný poriadok jarmoku (PDF, 57 KB)


22.8.2014
 

Krátke oznamy

Cyklistická súťaž SHR riding party

Vážení občania, pozývame Vás na cyklistickú súťaž, ktorá sa uskutoční v Bytči na miestnej trati Stone Hill Riders tímu v lesnej časti nad stavebninami Stavo Artikel. Akcia sa uskutoční, 23.augusta, v sobotu, pod názvom SHR riding party. Počet jazdcov je neobmedzený a registrovať sa môžu na mieste už od 9,00 hodiny. Okrem cyklistov z okresu Bytča sa predstavia účastníci z Považskej Bystrice, Žiliny či Čadce. Súťaží sa v dvoch kategóriách - do 17 rokov a nad 18 rokov. Podujatie finančne podporilo aj Mesto Bytča. O občerstvenie je postarané.

 

Považská Veselka vystúpi v rámci Kultúrneho leta

V nedeľu, 24. augusta, vystúpi v rámci programu Kultúrneho leta v Bytči 2014 na Námestí Slovenskej republiky dychová hudba Považská Veselka. Kapela pochádza z Považskej Bystrice a vznikla v máji roku 2011 na podnet mladých hudobníkov z Plevníka-Drienového ako amatérske hudobné teleso za účelom uplatniť hráčske a individuálne schopnosti mladých ľudí z okolia Považskej Bystrice v hre na dychové nástroje. Srdečne Vás pozývame na jej vystúpenie, ktoré začína o 16,00 hod.


20.8.2014
 

Potkany pri bytovke Lúčna 1009

Potkany pri bytovke Lúčna 1009

Občania nášho mesta informovali Mestský úrad v Bytči o pohybe potkanov pri bytovke Lúčna 1009 ... » čítaj viac »


Oprava rozhlasu v Pšurnoviciach

Oprava rozhlasu v Pšurnoviciach

Na základe sťažnosti občanov v miestnej časti Pšurnovice na nekvalitnosť reprodukcie bezdrôtového rozhlasu Mesto Bytča oslovilo firmu ELMIK, ktorá spolu s pracovníkmi MsÚ vo štvrtok, 7. augusta vykonali obhliadku miestneho rozhlasu a zistili poruchu v reproduktoroch, kde bol poškodený kondenzátor ... » čítaj viac »


Cyklistický klub Kamenná hora jazdcov v Bytči

Cyklistický klub Kamenná hora jazdcov v Bytči

V Bytči začiatkom januára 2014 vznikol cyklistický klub Kamenná hora jazdcov /Stone Hill Riders/ dohodou medzi miestnymi chalanmi o založení. Tí sa venujú  najťažšej a najvyššej kategórii cyklistiky. Táto cyklistika sa nazýva downhill, alebo po slovensky zjazdová cyklistika ... » čítaj viac »


Mladý talentovaný športovec Matej Blaško

Mladý talentovaný športovec Matej Blaško

V meste Bytča žijú aj mladí talentovaní športovci. Dôkazom toho je 14-ročný Matej Blaško, ktorý skončil 7. ročník na ZŠ Mieru ... » čítaj viac »


ZPS a DS JESIENKA je tu už dva roky pre ľudí

ZPS a DS JESIENKA je tu už dva roky pre ľudí

16. júla 2014  uplynuli už dva roky, čo boli do Zariadenia pre seniorov JESIENKA v Bytči prijatí prví klienti. Pre niekoho malé výročie, no pre klientov zariadenia ich každodenná „jeseň života“ v ich druhom domove, ktorý tu v JESIENKE našli ... » čítaj viac »


Stretnutie jubilantov v Pšurnoviciach

Stretnutie jubilantov v Pšurnoviciach

Jedna z letných sobôt sa už tradične stala dňom, kedy sa v priestoroch KD stretávame s občanmi, ktorí si pripomínajú svoje okrúhle životné jubileum. Stretnutie pripravili MsÚ Bytča a Únia žien Pšurnovice ... » čítaj viac »