Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Nedeľa 23.9.2018.
Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

logo

Voľby do VÚC 2013

Voľby do VÚC 2013

Vo voľbách do Vyššieho územného celku bolo v Bytči 9 235 oprávnených voličov. Z toho sa volieb zúčastnilo 2 115 voličov. Celková účasť bola teda 22,86% ... » čítaj viac »


ŽSS požiadavke občanov o zastavovanie rýchlikov nevyhovela

Na základe požiadaviek občanov mesta Bytča i okolitých obcí, primátor mesta Bytča p. Miroslav Minárčik dňa 10.10.2013 opätovne písomne požiadal ŽSS o obnovenie zastavovania rýchlikov v ranných a odpoludňajších hodinách na železničnej stanici Bytča - Hrabové v rozsahu, ako bolo v roku 2010/2011.
Dňa 29.10.2013 bola primátorovi doručená nasledujúca odpoveď:

icopdf Odpoveď (PDF, 173 KB)


30.10.2013
 

ZŠ na Ul. Mieru oslávila 50. výročie otvorenia

ZŠ na Ul. Mieru oslávila 50. výročie otvorenia

Dňa 24. októbra 2013 si Základná škola na Ul. Mieru v Bytči pripomenula 50. výročie svojho otvorenia. Oslavy jubilea školy boli vhodnou príležitosťou zamyslieť sa nad jej minulosťou a prítomnosťou i jej poslaním do budúcna ... » čítaj viac »


Bytčianski tenisti medzi profesionálmi

Bytčianski tenisti medzi profesionálmi

V Národnom tenisovom centre vyvrcholil tradičný detský turnaj. Medzi najlepších dvanásť družstiev na Slovensku postúpili aj bytčianski tenisti ... » čítaj viac »


Regionálna výstava ovocia v Sobášnom paláci mala úspech

Regionálna výstava ovocia v Sobášnom paláci mala úspech

V dňoch 12. – 14. októbra 2013 sa v priestoroch Sobášneho paláca v Bytči konala regionálna výstava ovocia, zeleniny a kvetov. Návštevníci tak mohli vidieť skoro všetky druhy dopestovaných plodín, na ktoré môžu byť záhradkári z nášho mesta a okolia právom pyšní ... » čítaj viac »


Slovenský superpohár 2013

Slovenský superpohár 2013

V sobotu 12. Októbra o 9.00h. sa v prímestskej časti Hliník nad Váhom konal už v poradí 7. ročník hasičskej súťaže s názvom Slovenský superpohár  v požiarnom útoku, ktorý je neoficiálne vedený ako majstrovstvá Slovenska v tomto športe ... » čítaj viac »


V tribúne sa opäť prebúdza život

V tribúne sa opäť prebúdza život

V suteréne futbalovej tribúny pribudlo nové športovisko - škola kung fu. Vďaka obetavej práci tohto klubu a najmä jeho zakladateľa Jána Hrankaya môžu mladí ľudia športovať ... » čítaj viac »


Úcta k starším v Pšurnoviciach

Úcta k starším v Pšurnoviciach

Tak, ako po minulé roky, aj v tomto roku sme sa stretli s našimi spoluobčanmi v KD v Pšurnoviciach, pre ktorých ÚŽ v spolupráci s MsÚ a Urbárskym spolkom pripravili kultúrny program s malým občerstvením ... » čítaj viac »