Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Sobota 24.8.2019.
Meniny má Bartolomej, zajtra Ľudovít.

logo

Tržnica na Hlinkovej ulici

Tržnica na Hlinkovej ulici

Od 27. júna 2014 uplynul už mesiac, čo bolo otvorené nové trhovisko v meste Bytča ... » čítaj viac »


Krátke oznamy

Prázdninové stredy v knižnici

Milé deti,
minulý týždeň sme sa spolu zabavili pri stavaní lega a už túto stredu, 6.augusta, o 13,00 hod sme pre Vás pripravili premietanie rozprávok.
Tešíme sa na Vás a stretneme sa v Mestskej knižnici Bytča.

 

Dychová hudba Javorinka

V nedeľu, 3.augusta, na Námestí Slovenskej republiky v Bytči vystúpila Dychová hudba Hrabovanka z Hrabového. Túto nedeľu, 10.augusta, pozvanie prijala dychová hudba Javorinka, ktorá hrá na plesch, tanečných zábavách, koncertoch, svadbách, recepciách, slávnostných akadémiách, večierkoch ale aj na rôznych rodinných oslavách.

Vystúpenie začína o 16,00 hod.


4.8.2014
 

Mesto Bytča aj občanov trápi Moyzesova ulica

Mesto Bytča aj občanov trápi Moyzesova ulica

Občania Bytče sa pýtajú kedy mesto opraví Moyzesovu ulicu, ktorá predstavuje hlavný prístup na námestie. Ubezpečujeme našich občanov, že Mesto Bytča má úprimný záujem na odstránení poruchy dlažby na tejto ulici. Za týmto účelom bolo vykonané stretnutie primátora mesta ako investora s dodávateľom t.j. firma  HASTRA s.r.o., kde bolo dohodnuté, že bude oslovený projektant tejto stavby t.j. firma Ing.Juraj STAŠKO-INPLAN, aby zaujal stanovisko k znova sa opakujúcemu problému „rozpohybovania“ sa dlažby na tejto ulici. » čítaj viac »


II. Stretnutie heligonkárov Bytčianskej doliny a okolia

II. Stretnutie heligonkárov Bytčianskej doliny a okolia

V nedeľu, 13. júla, sa na Námestí Slovenskej republiky uskutočnilo II. Stretnutie heligonkárov Bytčianskej doliny a okolia ... » čítaj viac »


Krátke oznamy

Prázdninové stredy v knižnici

Milí rodičia a deti, opäť Vás pozývame v stredu, 23. júla, do Mestskej knižnice Bytča na podujatie Prázdninové stredy. Pre Vaše ratolesti je pripravená akcia, na ktorej sa budeme učiť čítať s porozumením spolu s Analfabetou Negramotnou a Smelým zajkom. Taktiež si porozprávame o internete pomocou ukážok www.ovce.sk.

Tešíme sa na Vás!

 

Dychová hudba Hoľazňanka

V nedeľu, 27. júla, vystúpi na Námestí Slovenskej republiky v Bytči v rámci Kultúreho leta dychová hudba Hoľazňanka. Kapela pochádza z obce Plevník-Drieňové. Hoľazňanka v roku 2008 oslávila okrúhle 10. výročie a v súčastnosti ju tvorí 15 členov.

Všetkých Vás srdečne pozývame na jej vystúpenie!


22.7.2014
 

Oprava chodníka v Bytči - mestská časť Hrabové

Oprava chodníka v Bytči - mestská časť Hrabové

Obyvatelia mestskej časti Hrabové sa dočkali opravy chodníka popri hlavnej ceste, ktorý bol v zlom technickom stave ... » čítaj viac »


Projekt z Operačného programu Životného prostredia

Projekt z Operačného programu Životného prostredia

Zásobovanie vodou, odkanalizovanie a čistenie odpadových vôd v okrese Bytča bude jednoduchšie vďaka projektu z Operačného programu Životného prostredia, ktorý je financovaný z Kohézneho fondu Európskej únie a Štátneho rozpočtu Slovenskej republiky ... » čítaj viac »


Dychová hudba Senioranka

V nedeľu, 20.júla, výstúpi na Námestí Slovenskej republiky v rámci Kultúrneho leta v Bytči Dychová hudba Senioranka. Táto dychová kapela vynikla v roku 2009. Senioranka hrá skladby slovenských, českých a moravských autorov, ale má vo svojom repertoári aj vlastné skladby a úpravy ľudových piesní.

Program začína o 16.00 hod. Teším sa na Vás!

Ing. Alžbeta Kramarová, prednosta MsÚ


17.7.2014