Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Pondelok 17.6.2019.
Meniny má Adolf, zajtra Vratislav, Vratislava.

logo

Slávnostné vyradenie absolventov ZUŠ

Slávnostné vyradenie absolventov ZUŠ

Dňa 23. júna, v pondelok, sa v Dome kultúry uskutočnilo slávnostné vyradenie absolventov ZUŠ v Bytči s oficiálnym začiatkom o 16,00 hod ... » čítaj viac »


Odhalenie pamätnej tabule profesorovi Churovi

Odhalenie pamätnej tabule profesorovi Churovi

V sobotu dňa 21.6.2014 predpoludním boli občania Bytče a hlavne jej prímestskej časti Hliníka nad Váhom svedkom milej slávnosti. Pri príležitosti 115-teho výročia narodenia pána univerzitného profesora doktora Jána Alojza Churu, rodáka z Hliníka, mu bola odhalená pamätná tabuľa na jeho rodnom dome ... » čítaj viac »


Otvorenie mestskej plavárne

Otvorenie mestskej plavárne

Dňa 1. júla, v utorok, pri príležitosti začiatku letných prázdnin bude otvorená Mestská plaváreň v Bytči (Ul. Pšurnovická 1314/3A) ... » čítaj viac »


Čitateľský maratón v Mestskej knižnici Bytča

Čitateľský maratón v Mestskej knižnici Bytča

Pracovníčky MsK v Bytči pod vedením Ľubice Raždíkovej pripravili už 4-krát pre deti základných škôl podujatie „Čítajme si“, ktoré prebiehalo na celom Slovensku ... » čítaj viac »


Prázdninové stredy v Mestskej knižnici Bytča

Milí rodičia, premýšľate nad tým, kam s deťmi cez letné prázdniny? Využite ponuku Mestskej knižnice Bytča, ktorá pre Vaše ratolesti (od 5 do 10 rokov) pripravila pestrý program plný zábavy. Každú stredu od 13.00 hod do 14.30 hod počas týchto prázdnin príďte do knižnice s nimi, kde sú pre nich pripravené zaujímavé akcie. Detské leto začíname 9. júla kreslením na chodník, 16. júla pokračujeme športovým dňom, 23. júla sa zoznámime s Analfabetou Negramotnou a Knihomoľou Jankou a porozprávame si aj o internete, na 30. júla sme pripravili podujatie „Legujeme“.

Prázdniny ako aj program Detského leta v Bytči pokračuje aj v mesiaci august - 6. augusta našim najmenším premietneme rozprávky, na 13. augusta je pripravené Hudobné popoludnie, 20. august bude patriť Tvorivým dielňam šikovných detských rúk, a na záver podujatia, 27. augusta, sa môžete opäť tešiť na kreslenie, ale tentoraz temperovými farbami. Vstup na podujatia je bezplatný (dieťa je registrovaným čitateľom Mestskej knižnice Bytča).

Milé deti, tešíme sa na Vás a spolu sa stretneme v Mestskej knižnici Bytča.

icopdf Program (PDF, 53 KB) icopdf Detské leto (PDF, 60 KB) icopdf Povolenie (PDF, 41 KB)


19.6.2014
 

Veterán Tour Manín 2014

Veterán Tour Manín 2014

Klub historických vozidiel Považie už po ôsmy krát zorganizoval akciu „Veterán tour Manín 2014“ ... » čítaj viac »


Výstava absolventov výtvarného odboru ZUŠ v Bytči

Výstava absolventov výtvarného odboru ZUŠ v Bytči

V pondelok, 16. júna sa v Dome kultúry v Bytči uskutočnila vernisáž o 15,30 hod. pri príležitosti ukončenia akademického roka 2013/2014 ... » čítaj viac »


Posedenie Klubu filatelistov v Dome kultúry

Posedenie Klubu filatelistov v Dome kultúry

Pri príležitosti 70. výročia založenia Klubu filatelistov v Bytči (10. júna 1944) sa konalo priateľské posedenie v Dome kultúry 10. júna o 15,30 hod. Slávnostnú členskú schôdzu uviedol predseda klubu a novinkár pán Stanislav Helmeš ... » čítaj viac »