Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Pondelok 18.12.2017.
Meniny má Sláva, Slávka, zajtra Judita.

logo

Výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa

V. ročník stretnutia heligónkarov v Bytči

V. ročník stretnutia heligónkarov v Bytči

Vysoké teploty aj vysoká účasť vystupujúcich. Tak by sa dal charakterizovať V. ročník stretnutia heligónkarov v Bytčianskej doline. V Nedeľu 16. júla sa námestie SR v Bytči zaplnilo návštevníkmi, ale aj vystupujúcimi, ktorí si podujatie nenechali zmeškať. Návštevníci mali možnosť vypočuť si známych či menej známych heligónkarov zo širokého okolia ako napríklad z Moštenca, Veľkého Rovného, Turzovky, Dlhého Pola, Oravy. Dokopy vystúpilo 60 muzikantov a spevákov rôznych vekových kategórii. Aj toto číslo svedčí o tom, že heligónky majú v meste Bytča nie len silnú tradíciu, ale aj fanúšikov... » čítaj viac »


Vyhlásenie obchodnej verejnej súťaže

Mesto Bytča vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž o najvhodnejší návrh na uzavretie kúpnych zmlúv na prevod vlastníctva k majetku mesta - Televízne káblové rozvody:

icopdf Predaj TKR podmienky súťaže (PDF, 63 KB)


17.7.2017
 

OPRAVA MIESTNEJ KOUMNIKÁCIE Ul. MOYZESOVA

Z dôvodu začatia stavebných prác na oprave miestnej komunikácie ul. Moyzesova v Bytči, bude táto miestna komunikácia od 17.07.2017 uzavretá. Predpoklad trvania opravy 10 dní. Prosíme občanov mesta o pochopenie výluky dopravy v tejto časti mesta


14.7.2017
 

Oznam

Mesto  Bytča  príjme do zamestnania  od 15.8.2017 učiteľku materskej školy na dobu určitú - zástup počas MD. Uchádzač musí spĺňať kvalifikačné  a ostatné predpísané predpoklady pre výkon funkcie učiteľky materskej školy.
Požadované doklady: žiadosť o prijatie do zamestnania, Životopis, Doklad o ukončení vzdelania
Žiadosti možno zasielať do 2.8.2017 na adresu: Mestský úrad, Námestie SR 1, 014 38  Bytča
Kontakty: skolstvo@bytca.sk, č.t. 041 5073922


14.7.2017
 

Dvojnásobné Hviezdne noci už za mesiac!

Dvojnásobné Hviezdne noci už za mesiac!

Za mesiac začína už 3.ročník Festivalu Hviezdne noci Bytča. Bude sa konať v termíne 17. - 20. augusta 2017. Za krátku dobu sa z tejto nadšeneckej akcie stalo veľmi zaujímavé podujatie s ambicióznym programom, ktoré na 4 dni premení jedno malé historické mestečko na festival plný hudby, filmu, divadla a ďalších sprievodných podujatí. Festival sa svojím programom a dejiskami zdvojnásobí. » čítaj viac »


Oznam

Centrum voľného času na Ul. mieru v Bytči prijme do pracovného pomeru kvalifikovaného vychovávateľ-a/ku s nástupom od 1. septembra 2017.
Kvalifikačné predpoklady podľa platnej legislatívy.
Žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis s kontaktnými údajmi (je nutné  pripojiť súhlas so spracovaním osobných údajov) zasielajte do 15. 08. 2016 na e-mail: maria.hlavonova@cvcbytca.sk


10.7.2017