Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Piatok 28.4.2017.
Meniny má Jarmila, zajtra Lea.

logo

Žiaci ZŠ Eliáša Lániho úspešní v RTVS

Žiaci ZŠ Eliáša Lániho úspešní v RTVS

Žiaci 6. ročníka Základnej školy na Ulici Eliáša Lániho sa v utorok 27. septembra 2016 zúčastnili nakrúcania detskej zábavno – súťažnej relácie s názvom „Daj si čas“. Prostredníctvom zábavných súťaží ponúka relácia divákom zaujímavé informácie o histórii Slovenska. » čítaj viac »


Termíny pristavenia veľkokapacitných kontajnerov - jeseň 2016

Michalský jarmok v Bytči

Michalský jarmok v Bytči

Predposledný septembrový víkend sa niesol v znamení dobrej nálady, zábavy, remesiel a dobrôt od výmyslu sveta. Toto všetko ste mohli počas dní 16. - 17. 9. 2016 nájsť na námestí v Bytči, na ktorom sa konal už tradičný Michalský jarmok.

Stánky s tovarom lemovali celé námestie, tak ako sme zvyknutí, a v rozličnom tovare si každý vedel nájsť to čo potrebuje, alebo by mu spravilo radosť. Už od skorého popoludnia bol na pódiu pripravený rozmanitý program.
Odštartovala ho Dychová Hudba Moštenanka, ktorá hneď rozvírila dobrú náladu. Po nich nastúpili na rad naši najmenší. S hrou na hudobné nástroje, tancom a spevom sa predstavili žiaci ZUŠ, CVČ a SZUŠ YAMAHA. Program sa aj naďalej uberal hudobno- tanečným duchom. Folklórny súbor ROVŇAN priniesol do Bytče tradície krojmi a krpčením... » čítaj viac »


Rodina bez cigariet - V. ročník

Občianske združenie Rodina a spoločnosť organizuje pre školský rok 2016/2017 ďalší ročník výtvarnej súťaže: Rodina bez cigariet V. ročník.

V celoslovenskej internetovej súťaži, kde rozhoduje o víťazovi verejnosť v internetovom hlasovaní sa zasa bojuje o  3 smartfóny , 6 ďalších hodnotných cien a množstvo farbičiek.

Hlasovanie bude prebiehať na webovej stránke www.rodinabezcigariet.sk, alebo pre používateľov facebooku: www.facebook.com/RodinaBezCigariet

plagát Rodina bez cigariet - V. ročník


19.9.2016
 

ZŠ na Ul. E. Lániho - projekt č. 2

Základná škola na Ulici Eliáša Lániho sa zapojila do projektu SPPoločne s názvom "Tancuj, hýb sa, bav sa alias Pódium plné vysmiatych tvárí" s cieľom získať takmer 6000€ na nákup multifunkčného mobilného pódia.  
Hlasujte na: http://www.sppolocne.sk/sk/hlasuj-za-projekty/tancuj-hyb-sa-bav-sa-alias-podium-plne-vysmiatych-tvari/5/
Pridelenie hlasu
1. Kliknite na Hlasovať za projekt.
2. Do okna Mobilné číslo zadajte svoje mobilné číslo a kliknite na Získať kód. Pošle sa SMS s overovacím kódom, ktorý má platnosť 24 hodín od jeho zaslania.
3. Zadajte kód do okna Overovací kód a kliknite na Hlasovať za projekt.
4. Obratom sa Vám poďakujeme za Váš odovzdaný hlas a získavate možnosť prideliť ďalšie 2 hlasy navyše.
ĎAKUJEME

sppoločne


14.9.2016
 

ZŠ na Ul. E. Lániho - projekt č. 1

RB.pngZákladná škola na Ulici Eliáša Lániho v Bytči sa zapojila do projektu Raiffeisen Bank na podporu telesnej kultúry a športu s možnosťou usporiadať školský okresný okruhový beh v areáli na Kaplnke v Bytči. K získaniu 1000€ finančnej podpory potrebujeme každý Váš hlas a aj hlas všetkých Vašich blízkych a rodinných príslušníkov starších ako 18 rokov. Jedna osoba môže zahlasovať len raz a len na jednej z pobočiek (hlasy na konci kontrolujú a počítajú).
Podmienkou je návšteva akejkoľvek z troch pobočiek Raiffeisen Bank v Žiline:
- Aupark, Žilina
- Národná, Žilina
- Carrefour, Žilina
... a vypísanie hlasovacieho lístka (meno, priezvisko a telefónne číslo) - nezaberie to veľa času :)
Hlasovať sa môže v priebehu celého mesiaca september.
Ďakujeme!


14.9.2016
 

Tenisový turnaj o pohár primátora.

Tenisový turnaj o pohár primátora.

V sobotu 3.9.2016 sa v Bytči na tenisových kurtoch uskutočnil 14. ročník tenisového turnaja vo štvorhrách o pohár primátora mesta Bytča.

Turnaj zahájil zástupca primátora pán Juraj Babušík, pri účasti 26 hráčov a veľmi peknom počasí boli vylosované dvojice hráčov, ktoré predviedli skvelé športové výkony. Hlavne treba vyzdvihnúť dvojicu mladých hráčov Mateja Koudelku a Šimona Šušlika... » čítaj viac »


3. ročník hokejbalového turnaja O pohár primátora mesta.

3. ročník hokejbalového turnaja O pohár primátora mesta.

Hokejbalový klub The Smurfs Bytča usporiadal 3. ročník hokejbalového turnaja O pohár primátora mesta Bytča. Počas dvoch dní si trinásť tímov a desiatky hráčov zmeralo sily na hokejbalovom ihrisku v Bytči. 
Z celkového prvenstva sa napokon tešili hráči Krásna Sparrows. Po vlaňajšom víťazstve Skalitého tak znovu vyhral tím z Kysúc, ktorý vo finále porazil Martin. Tretie miesto si vybojovali hráči Predmiera. Tí v súboji o bronz porazili práve víťaza z minulého roka Skalité. Hralo sa skupinovou fázou, najlepšie tímy sa pobili vo vyraďovacej časti... » čítaj viac »