Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Štvrtok 13.12.2018.
Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava.

logo

Oznam

Na základe informácii od viacerých obyvateľov mesta o zrušení Detského domova v Bytči a nasťahovaní sa rodín zo Žiliny do súčasnej budovy, mesto Bytča požiadalo vyjadrenie hovorcu Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny Mgr. Petra Zemana:
„Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny rozhodne nemá v úmysle zrušiť Detský domov v Bytči. V rámci postupnej deinštitucionalizácie náhradnej starostlivosti však môže dôjsť k opusteniu súčasnej budovy. Budúcnosť náhradnej starostlivosti v zmysle tohto projektu je totiž založená na menších skupinách detí, vychovávaných v prostredí čo najbližšom rodinnému a postupne sa bude upúšťať od umiestňovania detí do domovov internátneho typu. Je to však otázka najbližších rokov a rozhodne nie je akútne aktuálna v súčasnom období“.


17.5.2013
 

Víťazky Superpohára 2012 na návšteve partnerského mesta Opoczno

Víťazky Superpohára 2012 na návšteve partnerského mesta Opoczno

Uplynulý víkend Mesto Bytča a DHZ Hliník zorganizovalo pre viťazky Superpohára 2012 víkendovú návštevu u hasičov v partnerskom meste Opoczno v Poľsku ... » čítaj viac »


DEŇ ZDRAVIA V BYTČI


Dňa 15. mája 2013 sa v Dome kultúry konala bezplatná zdravotná prehliadka, ktorú mesto Bytča zorganizovalo v spolupráci s farmaceutickou spoločnosťou Novartis Slovakia s.r.o. ... » čítaj viac »


DEŇ MATIEK

DEŇ MATIEK

Ak existuje nejaký skutočne medzinárodný sviatok, tak je to "DEŇ MATIEK". V ňom sa odzrkadľuje jedinečnosť a nenahraditeľnosť matky ... » čítaj viac »


INFORMÁCIA PRE PODNIKATEĽSKÉ SUBJEKTY

V rámci aktualizácie databázy podnikateľov pôsobiacich na území mesta, máte možnosť zaevidovať Vašu organizáciu v novej databáze podnikateľov mesta Bytča. Priloženú tabuľku vyplňte a zašlite elektronicky na adresu  aukcie@bytca.sk . Pred vyplnením tabuľky, ktorá je vo formáte MS EXCEL, je nutné súbor .xls najprv uložiť do vášho počítača, potom vyplniť, zmeny uložiť a následne odoslať na aukcie@bytca.sk .

Vyplnenú tabuľku môžete doručiť aj v listinnej forme na adresu: Mestský úrad v Bytči, Námestie Slovenskej republiky č. 1/1, 014 01 Bytča, alebo priamo na podateľňu mestského úradu. Termín ukončenia úvodnej fázy aktualizácie databázy je 31.5.2013.

Tabuľka (XLS, 40 KB)


9.5.2013
 

Zverejnenie zámeru prenájmu

Mesto Bytča - Mestské zastupiteľstvo v Bytči, na svojom zasadnutí konanom dňa 25.04.2013, schválilo uznesením č. 62/2013 zverejnenie zámeru priameho prenájmu mestského nehnuteľného majetku:

Zverejnenie zámeru prenájmu (PDF, 43 KB)


9.5.2013
 

Stavanie mája v Bytči

Stavanie mája v Bytči

Mesiac apríl sa skončil a pred nami je najkrajší mesiac roku - máj. Miesto Bytča pokračuje v tradíciách našich predkov a na Námestí SR postavilo už tradične máj ... » čítaj viac »


DEŇ ZDRAVIA – zdravotná prehliadka zadarmo


Primátor mesta Bytča p. Miroslav Minárčik a Novartis Slovakia s.r.o. pozýva širokú verejnosť na podujatie DEŇ ZDRAVIA – bezplatná zdravotná prehliadka, ktoré sa uskutoční 15. mája 2013 v Dome kultúry Bytča ... » čítaj viac »