Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Nedeľa 29.3.2015.
Meniny má Miroslav, zajtra Vieroslava.

logo

Europrojekt: Spoločne za bezpečnosť obyvateľov a ochranu krajiny bez hraníc

Europrojekt: Spoločne za bezpečnosť obyvateľov a ochranu krajiny bez hraníc

Mesto Bytča sa zapojilo do europrojektu pre hasičov „Spoločne za bezpečnosť obyvateľov a ochranu krajiny bez hraníc“. Partnermi projektu sa okrem nášho mesta stali: mesto Karolínka (ČR), mesto Púchov a obec Vysoká nad Kysucou ... » čítaj viac »


Vyhlásenie najlepších hasičov a hasičiek SR v Bytči

Vyhlásenie najlepších hasičov a hasičiek SR v Bytči

V sobotu, 4.októbra sa v Dome kultúry v Bytči uskutočnilo vyhlásenie najlepších hasičov a hasičiek Slovenskej republiky v kategóriách hasičská stovka a hasičská veža ... » čítaj viac »


Novozriadené pracovisko v Bytči

Okresný úrad v Bytči oznamuje občanom vznik novozriadeného pracoviska pre živnostenské podnikanie, kde bude realizovaná aj služba poskytovania výpisov z Obchodného registra SR:

Adresa pracoviska:
Okresný úrad Bytča
Zámok č. 104, 014 01 Bytča

tel. 041/70 75 204
fax: 041/70 75 209
ozpo@za.vs.sk
anna.panikova@za.vs.sk

Úradné hodiny:
Pondelok 8,00 hod. - 15,00 hod.
Utorok 8,00 hod. - 15,00 hod.
Streda 8,00 hod. - 17,00 hod.
Štvrtok 8,00 hod. - 11,00 hod.
Piatok  8,00 hod. - 14,00 hod.


6.10.2014
 

Inaugurácia príležitostnej poštovej známky v Sobášnom paláci v Bytči

Inaugurácia príležitostnej poštovej známky v Sobášnom paláci v Bytči

V piatok, 19. septembra , v Sobášnom paláci v Bytči sa konalo otvorenie Druhej zberateľskej výstavy, ktorej súčasťou bola inaugurácia príležitostnej poštovej známky ... » čítaj viac »


„Zhasnuté“ v Dome kultúry v Bytči

„Zhasnuté“ v Dome kultúry v Bytči

V posledný septembrový deň, v utorok, sa v Dome kultúry v Bytči predstavili herci z Bratislavy s divadelnou komédiou s názvom Kto zhasol svetlo ... » čítaj viac »


Postavičky v rieke Petrovička

Možno ste si niektorí z Vás všimli, že v rieke Petrovička opäť „ožili“ zaujímavé postavičky - dvaja drevorubači, rybár i kováč. Každý z nich v sebe skrýva symboliku nášho mesta. Postavy navrhol rodený Bytčan, pán Ladislav Maco, ktorý býva na Ulici Sidónie Sakalovej. Figúrky sa v rieke nachádzali približne pred piatimi rokmi, ale počas rekonšrukcie a revitalizácie Námestia Slovenskej republiky boli odstránené. „Opätovne sme postavy umiestnili do rieky Petrovička, nakoľko chceme obnoviť tradíciu mesta a okrášliť samotnú rieku“ povedal primátor mesta pán Miroslav Minárčik.

Postavičky v rieke PetrovičkaPostavičky v rieke Petrovička


25.9.2014
 

Michalský jarmok „za nami“

Michalský jarmok „za nami“

Už XVI. ročník tradičného Michalského jarmoku v Bytči máme úspešne za sebou. V bohatom kultúrnom programe vystúpili: ZUŠ Bytča, SZUŠ Yamaha, CVČ, dychová hudba  KRÁSINKA, cimbalová kapela FIDLIKANTI ... » čítaj viac »