Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Pondelok 20.2.2017.
Meniny má Lívia, zajtra Eleonóra.

logo

Oznam o voľnom pracovnom mieste

X. ročník Veterán tour Manín 2016.

X. ročník Veterán tour Manín 2016.

Druhá júnová sobota patrila na Považí opäť majiteľom historických vozidiel. Konal sa už X. ročník VETERÁN TOUR MANÍN 2016, ktorý zorganizoval klub historických vozidiel Považie.

Zraz všetkých zúčastnených sa konal na Podjavorníku, kde bol štart aj cieľ. Trasa viedla z Podjavorníka do Považskej Bystrice, potom cez Sverepec, Visolaje, Púchov do Nimnice. Z Nimnice cez Považskú Bystricu, Manínsku Tiesňavu, do Bytče. Z Bytče cez Štiavnik do Stupného, Papradna a do cieľa na Podjavorníku.   V rámci dvojdňového podujatia zavítali aj do centra Bytče... » čítaj viac »


Bytčania opäť dokázali, že sú najlepší.

Bytčania opäť dokázali, že sú najlepší.

Mesto Bytča je domovom pre mnohých šikovných a talentovaných ľudí, to my vieme, avšak dňa 30. 4. 2016 sme to opäť raz dokázali nielen celému Slovensku. Naša Bytčianska škola kung fu pod vedením Jána Hrankaya sa zúčastnila Majstrovstiev Slovenska vo wushu.

Vo wushu, čo v oficiálnej čínštine znamená bojové umenie, sa súťažilo v Komárne a týchto majstrovstiev sa zúčastnili aj okolité štáty ako sú Maďarsko, Poľsko a Česko. Naše mesto Bytča reprezentovali deti a mládež do 18 rokov a aj keď účasť na súťaži s kung- fu bola až na jednu výnimku pre všetkých premiérová, na heslo "prišli sme sa zúčastniť" rovno zabudnite.  » čítaj viac »


CELÉ SLOVENSKO ČÍTA DEŤOM

CELÉ SLOVENSKO ČÍTA DEŤOM

Do projektu „CELÉ SLOVENSKO ČÍTA DEŤOM“ sa zapojila aj Mestská knižnica v Bytči. Hrdinami tohto projektu nie sú knihy, ale deti a rodina, jej atmosféra, rozširovanie a prehlbovanie komunikácie medzi rodičom a dieťaťom prostredníctvom knihy a spoločného čítania ... » čítaj viac »


Oslava MDD

Oslava MDD

Dňa 5.6.2016, v nedeľu, sa na kaplnke konala akcia venovaná všetkým deťom a mládeži, oslava ich mladosti a veslosti, im venovaného dňa- Medzinárodného dňa detí. Aj napriek nepriaznivému počasiu sa úsmevy držali na detských tvárach a dážď nepokazil radosť z rôznych súťaží a rozmanitého programu, usporiadaných mestom Bytča pod vedením primátora Miroslava Minárčika ... » čítaj viac »


Zverejnenie zámeru prenájmu

Mesto Bytča - Mestské zastupitel'stvo v Bytči, na svojom zasadnutí konanom dňa 28.04.2016, schválilo uznesením č. 58/2016 vydanie súhlasu TSMB na zverejnenie zámeru priameho prenájmu majetku mesta v správe TSMB a to nebytového priestoru o výmere 436 m2, resp. jeho časti nachádzajúceho sa v administratívnej budove Technických služieb Mesta Bytča na ul. Hlinická 403:

icopdf Zverejnenie zámeru prenájmu - budova TSMB (PDF, 49 KB)


3.6.2016
 

Oznam - voľné pracovné miesto

Riaditeľstvo ZŠ na Ulici Eliáša Lániho v Bytči prijme na zástup za MD kvalifikovaného učiteľa s aprobáciou BIO, DEJ, ANJ s predpokladaným nástupom od 5. 9. 2016.

Podmienky prijatia: v zmysle platnej legislatívy. Životopis s kontaktnými údajmi zasielajte do 10. 6. 2016 na mail: skola@zselaniho.sk. K žiadosti o pracovnú pozíciu je nutné pripojiť aj súhlas so spracovaním osobných údajov.


31.5.2016