Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 9.2.2016.
Meniny má Zdenko, zajtra Gabriela.

logo

Oznam ŽSR - výluky na trati - aktualizácia

Z dôvodu pokračujúcej výlukovej činnosti správcu železničnej dopravnej cesty (ŽSR) v ŽST Bytča, Púchov a na traťovom úseku Bytča - Žilina prichádza k obmedzeniam v jazde vlakov ZSSK. Z tohto dôvodu pripravila Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. nasledovné opatrenia v železničnej osobnej doprave:

icopdf ŽSR výluka aktualizácia (PDF, 87 KB)


24.6.2015
 

OZNAM

Riaditeľstvo ZŠ na Ulici Eliáša Lániho v Bytči prijme na plný úväzok údržbára s nástupom od septembra 2015.
Životopis s kontaktnými údajmi zasielajte do 31.7.2015 na mail: skola@zselaniho.sk
Podmienky prijatia: manuálna zručnosť, platný kuričský preukaz. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
K žiadosti o pracovnú pozíciu je nutné pripojiť aj súhlas so spracovaním osobných údajov.


24.6.2015
 

Primátor slávnostne prijal úspešné družstvá MHK Bytča.

Primátor slávnostne prijal úspešné družstvá MHK Bytča.

Vo štvrtok 18. júna 2015 v hlavnej sále Domu kultúry primátor mesta Bytča Miroslav Minárčik ocenil úspešné družstvá Mestského hádzanárskeho klubu Bytča. Mladé talentované hádzanárky si toto ocenenie, ako symbolické poďakovanie, prevzali za vynikajúce výsledky dosiahnuté v súťažnom ročníku 2014/2015 a úspešnú reprezentáciu mesta Bytča... » čítaj viac »


Slávnostné vyhodnotenie mestskej hokejbalovej ligy.

Slávnostné vyhodnotenie mestskej hokejbalovej ligy.

Dňa 14. júna 2015 sa na hokejbalovom ihrisku v Bytči odohral posledný finálový zápas medzi HBK Hrabové a Démoni. Víťazom mestskej hokejbalovej ligy sa stal tím HBK Hrabové.

Slávnostného vyhodnotenia sa zúčastnil aj primátor mesta p. Miroslav Minárčik, ktorý víťazom odovzdal trofejný pohár. Súčasťou vyhodnotenia... » čítaj viac »


IX. Majstrovstvá Slovenska v sudoku jednotlivcov, VII. Majstrovstvá Slovenska družstiev a XV. Majstrovstvá Slovenska v logike.

IX. Majstrovstvá Slovenska v sudoku jednotlivcov, VII. Majstrovstvá Slovenska družstiev a XV. Majstrovstvá Slovenska v logike.

Počas víkendu 13.-14.júna 2015 patril Dom kultúry v Bytči nadšencom riešenia hlavolamov, logických
úloh a hlavne sudoku. Tento koníček rozvíja ducha, pomáha trénovať mozgové závity a prináša radosť
z objavovania tajomstiev ukrytých v hádankách či šifrách.
Dovedna 89 súťažiacich z blízkeho i vzdialenejšieho okolia sa stretlo, aby si zmeralo sily hneď v troch
celoslovenských šampionátoch... » čítaj viac »


Veterán tour Manín 2015.

Veterán tour Manín 2015.

Klub historických vozidiel Považie už po deviatykrát zorganizoval akciu ,,Veterán tour Manín 2015“. Ako vyplýva z názvu, trasa viedla okolo dominantného vrchu Manín, ktorý sa týči nad mestom Považská Bystrica.

Zraz všetkých zúčastnených sa konal na Podjavorníku, kde bol štart aj cieľ. Trasa viedla malebnou prírodou Považia z Podjavorníka do Bytče...   » čítaj viac »


AKADÉMIA DETÍ MŠ 2015.

AKADÉMIA DETÍ MŠ 2015.

Mesto Bytča – školský úrad zorganizovalo ďalší ročník akadémie materských škôl ,,Na krídlach radostí poleťte s nami, piesňami, tancami otvorme leta brány“, na ktorom sa svojimi pesničkami a tancami predstavili deti z MŠ Pšurnovice, MŠ Hrabové, MŠ Hliník nad Váhom, MŠ Dostojevského a jej elokované pracovisko Malá Bytča... » čítaj viac »


Oznam ŽSR

ŽSR oznamujú občanom, že dňa 10.6.2015 budú realizované práce za účelom zrušenia priecestia pri píle v Bytči - Hrabovom v km 185,920 a demontáž PZZ - t.j. priecestie pri píle v Bytči Hrabovom bude zrušené. Z dôvodu zabezpečenia prechodu pod železnicu pre peších, cyklistov a osobné autá bude uvedeny do prevádzky podchod pri Prefe v Bytči - Hrabovom. Pre nákladnú dopravu bude zrealizovaná náhradná obchádzka cez obec Predmier a novovybudovanú komunikáciu pri Prefe v Bytči - Hrabovom. Obchádzka bude vyznačená dočasným dopravným značením až do vybudovania nadjazdu. Tieto obchádzkové trasy budú trvať'cca do 10. mesiaca do spojazdnenia nadjazdu.


10.6.2015