Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Piatok 3.12.2021.
Meniny má Oldrich, zajtra Barbora.

logo

Michalský jarmok

Michalský jarmok

V dňoch 20. a 21. septembra 2013 sa na Námestí SR v Bytči konal tradičný Michalský jarmok.
Ani zamračená jesenná obloha neodradila tých, ktorí sa tešili v poradí na XV. ročník jarmoku, ktorý bol plný rôznorodých stánkov ... » čítaj viac »


Mesto Bytča v projekte City Monitor

logo City MonitorMesto Bytča v snahe zlepšiť a zefektívniť komunikáciu so svojimi občanmi vstúpilo do projektu City Monitor.

Prostredníctvom mobilnej aplikácie City Monitor, ktorú si občania môžu zadarmo nainštalovať do svojich smartfónov (Android, iPhone) je oveľa jednoduchšie nahlasovanie rôznych porúch, znečistení a iných problémov, ktoré môže občan odfotiť a informáciu okamžite poslať na mestský úrad. Ak má telefón GPS, systém uloží presné súradnice miesta s problémom a doplní presnú adresu. Priamo vo svojom smartfóne môže občan zároveň sledovať priebeh riešenia problému od jeho nahlásenia až po vyriešenie. Aplikácia funguje tiež v offline režime (všetky požiadavky sa synchronizujú pri WiFi pripojení alebo po pripojení do 3G siete). Tí, ktorí takýto telefón nevlastnia, môžu službu využívať aj z počítača a to cez stránku www.citymonitor.sk, kde môžu takéto hlásenia podávať.

Viac info na tejto stránke.


19.9.2013
 

Medzištátny futbal v Bytči

Medzištátny futbal v Bytči

Dňa 10. septembra 2013 bol na bytčianskom štadióne malý futbalový sviatok, keď sa futbalový štadión v Bytči stal  domácim ihriskom pre reprezentáciu Slovenska do 19 rokov. Ich súperom v prípravnom zápase boli ich rovesníci z Poľska ... » čítaj viac »


Prvý ročník šachového turnaja v Bytči

Prvý ročník šachového turnaja v Bytči

V nedeľu 8. septembra 2013 sa v Dome kultúry v Bytči uskutočnil 1. ročník šachového turnaja o putovný pohár Telovýchovného zboru občanov Bytče.
Turnaj otvoril príhovorom primátor mesta Bytča Miroslav Minárčik a predseda šachového klubu Ján Sládek ... » čítaj viac »


Bytčianski tenisti postúpili do finále!

Bytčianski tenisti postúpili do finále!

Bytčianski tenisti postúpili do finále súťaže Detský Davis Cup a Fed Cup. Chlapci do 10 rokov vybojovali v Banskej Bystrici tretie miesto a začiatkom októbra sa predstavia v Národnom tenisovom centre ... » čítaj viac »


0. ročník cyklistických pretekov

0. ročník cyklistických pretekov

Centrum voľného času Bytča v spolupráci s Mestom Bytča a Mestskou políciou pripravilo pre deti 6.septembra 2013  0.ročník cyklistických pretekov v areáli ZŠ Ul. mieru v Bytči. Súťažilo 34 detí  v troch kategóriách ... » čítaj viac »


10. ročník tenisového turnaja o Pohár primátora mesta Bytča

10. ročník tenisového turnaja o Pohár primátora mesta Bytča

V areáli futbalového štadióna v Bytči sa 29.8.2013 konal v poradí už 10. ročník tenisového turnaja o Pohár primátora mesta Bytča. Spolu sa ho zúčastnilo 16 súťažiacich párov ... » čítaj viac »