Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Piatok 3.12.2021.
Meniny má Oldrich, zajtra Barbora.

logo

Noc s Andersenom

Noc s Andersenom

Dňa 5.4.2013 sa uskutočnila v Mestskej knižnici v Bytči Noc s Andersenom. Patrili sme medzi 139 slovenských knižníc a škôl, ktoré sa do tohto projektu zapojili. Na Slovensku sa konal už ôsmy úspešný ročník v spolupráci s Rádiom Slovensko a Vydavateľstvom Slovart ... » čítaj viac »


Zverejnenie zámeru prenájmu majetku Mesta Bytče z dôvodu hodného osobitného zreteľa

Mesto Bytča - Mestské zastupiteľstvo v Bytči, na svojom zasadnutí konanom dňa 20.05.2013, schválilo uznesením č. 77/2013 zverejnenie zámeru prenájmu mestského majetku:

Zverejnenie zámeru prenájmu mestského majetku (PDF, 50 KB)


21.5.2013
 

Exkurzia

Exkurzia

Vyučovanie vlastivedy nemusí byť vždy v triede. Dňa 14. 5. 2013 si takéto vyučovanie spojili žiaci 2.A a 3.B triedy zo Základnej školy Ul.Eliáša Lániho s p.uč. Mgr. Andreou Vozárikovou a Mgr. Antóniou Ďurajkovou, pretože sa rozhodili navštíviť pána primátora priamo na jeho úrade ... » čítaj viac »


Oznam

Na základe informácii od viacerých obyvateľov mesta o zrušení Detského domova v Bytči a nasťahovaní sa rodín zo Žiliny do súčasnej budovy, mesto Bytča požiadalo vyjadrenie hovorcu Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny Mgr. Petra Zemana:
„Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny rozhodne nemá v úmysle zrušiť Detský domov v Bytči. V rámci postupnej deinštitucionalizácie náhradnej starostlivosti však môže dôjsť k opusteniu súčasnej budovy. Budúcnosť náhradnej starostlivosti v zmysle tohto projektu je totiž založená na menších skupinách detí, vychovávaných v prostredí čo najbližšom rodinnému a postupne sa bude upúšťať od umiestňovania detí do domovov internátneho typu. Je to však otázka najbližších rokov a rozhodne nie je akútne aktuálna v súčasnom období“.


17.5.2013
 

Víťazky Superpohára 2012 na návšteve partnerského mesta Opoczno

Víťazky Superpohára 2012 na návšteve partnerského mesta Opoczno

Uplynulý víkend Mesto Bytča a DHZ Hliník zorganizovalo pre viťazky Superpohára 2012 víkendovú návštevu u hasičov v partnerskom meste Opoczno v Poľsku ... » čítaj viac »


DEŇ ZDRAVIA V BYTČI


Dňa 15. mája 2013 sa v Dome kultúry konala bezplatná zdravotná prehliadka, ktorú mesto Bytča zorganizovalo v spolupráci s farmaceutickou spoločnosťou Novartis Slovakia s.r.o. ... » čítaj viac »


DEŇ MATIEK

DEŇ MATIEK

Ak existuje nejaký skutočne medzinárodný sviatok, tak je to "DEŇ MATIEK". V ňom sa odzrkadľuje jedinečnosť a nenahraditeľnosť matky ... » čítaj viac »


INFORMÁCIA PRE PODNIKATEĽSKÉ SUBJEKTY

V rámci aktualizácie databázy podnikateľov pôsobiacich na území mesta, máte možnosť zaevidovať Vašu organizáciu v novej databáze podnikateľov mesta Bytča. Priloženú tabuľku vyplňte a zašlite elektronicky na adresu  aukcie@bytca.sk . Pred vyplnením tabuľky, ktorá je vo formáte MS EXCEL, je nutné súbor .xls najprv uložiť do vášho počítača, potom vyplniť, zmeny uložiť a následne odoslať na aukcie@bytca.sk .

Vyplnenú tabuľku môžete doručiť aj v listinnej forme na adresu: Mestský úrad v Bytči, Námestie Slovenskej republiky č. 1/1, 014 01 Bytča, alebo priamo na podateľňu mestského úradu. Termín ukončenia úvodnej fázy aktualizácie databázy je 31.5.2013.

Tabuľka (XLS, 40 KB)


9.5.2013