Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Sobota 4.2.2023.
Meniny má Veronika, zajtra Agáta.

logo

Výročná členská schôdza ZO SZTP v Bytči

V stredu 15.2.2012 sa konala výročná členská schôdza Základnej organizácie Slovenského zväzu telesne postihnutých v Dome kultúry v Bytči, ktorá má 103 členov rôzneho zdravotného a telesného postihnutia. Schôdzu zahájila a viedla jej predsedníčka p. Mária Papánková.

Okrem členov sa schôdze zúčastnili aj pozvaní hostia, podpredsedníčka KCJSZTP zo Žiliny p. Mária Antalová a primátor mesta Bytča p. Miroslav Minárčik.

Správu o hospodárení s finančnými prostriedkami predniesla p. Terézia Perrotová.

Ďalej boli prítomní oboznámení s činnosťou v roku 2011 a zároveň bol prednesený program na rok 2012.

Členovia klubu ZŤP majú spoločné stretnutia v klubových priestoroch, ktoré im poskytlo Mesto Bytča. Zúčastňujú sa rôznych kultúrnych podujatí, výstav rôzneho druhu, oboznamujú sa s históriou mesta Bytča a obcí, ako sú Štiavnik, Veľké Rovné, Kolárovice, Petrovice, Kotešová, Čičmany, Terchová a mnoho iných.

Počas roka nezabudnú ani na svojich jubilantov, ktorých potešia peknou pesničkou a malým darčekom.

Primátor mesta Miroslav Minárčik vo svojom príhovore ocenil, že aj pri zdravotnom postihnutí a rodinných povinnostiach, dokážu zorganizovať rôzne podujatia pre spestrenie a skvalitnenie svojho života. Tieto podujatia podporujú nielen zdravie, ale aj ducha. Primátor mesta zároveň využil možnosť, aby zablahoželal jubilantom.

Predseníčka p. Papánková ďakuje všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomáhajú pri chode ZO-SZTP v Bytči. Ako sama povedala:  ,,Patrí Vám naozaj veľké ĎAKUJEM.“

Galéria z podujatia:

schôdza ZO SZTP v Bytčischôdza ZO SZTP v Bytčischôdza ZO SZTP v Bytčischôdza ZO SZTP v Bytčischôdza ZO SZTP v Bytčischôdza ZO SZTP v Bytčischôdza ZO SZTP v Bytčischôdza ZO SZTP v Bytči


21.2.2012