Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Pondelok 25.9.2023.
Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

logo

Základná škola Bytča, Ul. Eliáša Lániho

ZŠ E. Lániho

Riaditeľ:
Mgr. Mária Torousová
Adresa: E. Lániho 261/7, 014 01 Bytča
Tel.:
041/553 22 23, 553 22 24
Odkaz:
www.zselaniho.sk
Email:
maria.torousova@zselaniho.sk

30.5.2011
 

Reprezentanti SR v stolnom tenise navštívili ZŠ na Ul. E. Lániho

Reprezentanti SR v stolnom tenise navštívili ZŠ na Ul. E. Lániho
Základnú školu na Ulici Eliáša Lániho v Bytči prišli podporiť reprezentanti SR v stolnom tenise Alexander VALUCH a Monika URÍKOVÁ.

Reprezentanti si pripravili pre deti show, v ktorej predviedli svoje umenie a prácu s raketou. Deťom, ktorých bolo v telocvični okolo stovky predviedli kus svojho umenia a prezentovali sa malou exhibíciou ... » čítaj viac »


ZŠ Eliáša Lániho Bytča - Tancuje celá škola

ZŠ Eliáša Lániho Bytča - Tancuje celá škola

V pondelok  25. februára 2016 sa Základná škola Eliáša Lániho zapojila do 2. ročníka súťaže SPORTTUBE.DANCE 2016 tanečný maratón s cieľom propagácie tanca a aktívneho pohybu medzi deťmi a mládežou. Hlavnou výhrou je finančná odmena vo výške 1000€ na nákup športových potrieb pre deti, či organizovanie športových podujatí ... » čítaj viac »


Nezabudnuteľný deň tradícií

Nezabudnuteľný deň tradícií

Napriek rýchlemu spôsobu života sa aj dnes nájdu ľudia, ktorí tradičné zvyky zachovávajú, a tak udržiavajú pre nasledovné generácie. Aj vďaka nim sme mohli na našej škole uskutočniť tematický deň s názvom Morena, Morena - zvyky a tradície našich predkov v speve, remeslách a odievaní ... » čítaj viac »


Exkurzia

Exkurzia

Vyučovanie vlastivedy nemusí byť vždy v triede. Dňa 14. 5. 2013 si takéto vyučovanie spojili žiaci 2.A a 3.B triedy zo Základnej školy Ul.Eliáša Lániho s p.uč. Mgr. Andreou Vozárikovou a Mgr. Antóniou Ďurajkovou, pretože sa rozhodili navštíviť pána primátora priamo na jeho úrade ... » čítaj viac »