Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - február 2020

Telefonický oznam zo záchrannej služby 155 – žiadosť o súčinnosť ohľadne zranenej ženy na autobusovom nástupišti. Po príchode na miesto hliadka MsP zistila, že na mieste sa nachádzala žena, ktorá uviedla, že jej prišlo zle po použití alkoholu s liekmi, pričom spadla na chodník a udrela si peru na ústach, cítila sa dobre, ošetrenie RZP odmietla.

Telefonický oznam od obsluhy čerpacej stanice Slovnaft, že v predajni leží muž na zemi, ktorý je opitý. Po príchode hliadky MsP sa na mieste nachádzal muž, ktorý bol zjavne pod vplyvom alkoholu. Následne bola zistená totožnosť muža. Menovaný bol vyzvaný, aby predajňu opustil a bol hliadkou MsP odoslaný do miesta trvalého bydliska.

Pri hliadkovaní Nám. SR  o 02:07 pristúpila k hliadke MsP osoba, ktorá bola krvavá v oblasti tváre a hlavy, mala tržnú ranu na hlave o dĺžke asi  štyri  centimetre. Uviedla, že sa pobila pri pohostinstve Skleník s nejakými osobami. Bolí ho hlava a má závraty. Osobe bola okamžite privolaná RZP. Následne bola zistená totožnosť muža. Po príchode RZP a ošetrení menovaný začal byť voči pracovníkom RZP agresívny. Z uvedeného dôvodu bola hliadka MsP požiadaná o asistenciu prevozu menovaného na urgentný príjem FNSP Žilina. Nakoľko menovaný bol agresívny aj pri vyšetrovaní, hliadka MsP vykonala súčinnosť aj pri vyšetrovaní na urgentnom príjme.

Telefonický oznam od obsluhy pohostinstva  „KINO“, že sa tam nachádza osoba, silno pod vplyvom alkoholu, ktorá uráža hostí a nadáva tam.. Po príchode hliadky na miesto bolo zistená totožnosť menovaného. Menovaný ležal v pohostinstve na zemi a nereagoval na okolité vnemy. Nakoľko sa menovaného nepodarilo hliadkou MsP prebrať, bolo na miesto privolaná RZP, ktorá si menovaného prevzala na vyšetrenie do Žiliny.


3.3.2020